Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 33 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Kurumsal Yönetim 2023

33 Yüksek Lisans programlar içinde Kurumsal Yönetim 2023

genel bakış

Kurumsal dünyada liderlik pozisyonları isteyen öğrenciler Kurumsal Yönetim alanında yüksek lisans ideal bir çözüm elde bulacaksınız. Bu derece paydaşları müşterilerine, tüm tarafların çıkarlarını dengelemek için gerekli olan kurumsal prosedürler ile ilgili bilgi, geniş bir seviyede tanıyor.

Kurumsal Yönetim alanında yüksek lisans nedir isterken, öğrenciler, derece çok yönlü farkında olmalıdır. Kurs küresel bir bakış açısıyla iş ekonomi dahil bilginin önemli alanlarda, bir dizi üzerinde durulacak. Sınıflar en iyi öğrencilerine gerçek dünya perspektifi vermek üzere sektör profesyonelleri tarafından yapılacaktır. Çalışmalar takip prosedürleri önemli politikaların uygulanması, kurumsal yönetimin tüm yönlerini kapsayacak.

Küresel konularda vurgu sayesinde, tüm dünyada iş fırsatları için sabırsızlanıyoruz kurumsal yönetim bir derece ile mezun.Bu kurumsal prosedürler konusunda çok bilgili adayları arayan yüksek profilli şirketleri ile heyecan verici umutları bir dizi sunuyor. İşler pek çok sanayi genelinde mevcuttur ve kalifiye adaylar bu alanda kazançlı ve ödüllendirici kariyer bekleyebilirsiniz.

Bir dizi faktöre bağlı olarak, öğrenim masrafları okuldan okula biraz değişebilir. En iyi usta 'ın derecesi takip toplam maliyetini belirlemek için, bir öğrencinin doğru bir rakam elde etmek için doğrudan kurum başvurmalısınız.

Çalışmanın bu alanda master kazanç olanlar için kullanılabilir büyük kariyer vardır. Proje yöneticileri, bir organizasyon, bir taahhütte uygulamak ve süresi için bilgili menfaat sahiplerinin bir ekip gözetmekten, tamamlanma onu görüyorum yardımcı olurken Analist pozisyonları, bir şirket 'ın mevcut kurumsal politikaların izlenmesini ve araştırma gerektirir.İstihdam olanakları hem kamu hem de özel sektörde var, ve adaylar tüm dünyada çeşitli yerlerinden de uygun iş bulabilirsiniz.

Bazı faktörler zor birçok öğrenci fiziksel derslere katıldığı için yapabilirsiniz. Neyse ki, çevrimiçi kurs, böylece kaliteli eğitime her öğrenci erişim verecek, dünya genelinde erişilebilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yönetim çalışmaları
 • Kurumsal Yönetim
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (33)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı