Keystone logo

2 Yüksek Lisans programlar içinde Kuveyt için 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler (0)Diller (0)Doğa Bilimleri (0)Enerji Bilimi (0)Eğitim ve Pedagoji (0)Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (0)Genel Çalışmalar (0)Havacılık (0)
  • Hukuk Çalışmaları (1)
  • Ekonomi Çalışmaları (0)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Kuveyt

Kuveyt Master benzersiz bir eğitim deneyimi ile uluslararası öğrencilere sağlayacaktır. Kuveyt öğrencilerin çalışma kendi alanında eleştirel analiz etmek ve düşünmek için gerekli becerileri geliştirmelerine yardımcı olmak için mükemmel bir akademik programlar, yüksek teknoloji tesisleri ve uzman öğretim sunmaktadır. Kuveyt Master takip öğrenciler, sınıf dışında, çapraz-kültürel değişim yoluyla öğrenme deneyimini geliştirmeye, Arap yaşam tarzı dalmış olacaktır.

Kuveyt Master için, pazarlama, finans, iletişim, liderlik, bilgi teknolojisi ve bilgisayar bilimleri gibi birçok diğer seçenekler arasında, çok sayıda öğrenci programları seçin. Ayrıca, üniversiteler, öğrenciler seçenek full-time, part-time ya da online programlar sağlayarak, Kuveyt programları Master için zamanlama esneklik sunuyoruz.

Kuveyt Master hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programları göz atın. Bu eğitim sizi bekliyor! Hedeflerinizi bugün doğru sonraki adımı atın!