Keystone logo

13 Yüksek Lisans programlar içinde Latin Amerika Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Alan Çalışmaları
  • Latin Amerika Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (13)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Latin Amerika Çalışmaları

Yüksek lisans derecesi, öğrencilerin bilgi ve kariyerlerini geliştirmek için kariyer alanlarındaki temel mesleki becerileri kazanmalarını sağlamak için mevcut olan ileri derecedir. Bu tür programlar, önceki eğitim ve tecrübeyi üstlenirler ve doktora programları kadar özel olarak hazırlanmamasına rağmen, belirli mesleki hedeflere büyük oranda uyarlanırlar.

Latin Amerika Çalışmaları Yüksek Lisesi Nedir? Orta ve Güney Amerika'nın yanı sıra Karayipler'deki ülkeler arasındaki karmaşık toplumsal ve diplomatik ilişkileri anlamaya ihtiyaç duyanlar tarafından sıklıkla takip edilen disiplinler arası bir derece. Derecesi genellikle hem mevcut jeopolitik faktörleri hem de ülkeler arasındaki tarihi ilişkileri vurgular; öğrencilerin bölgenin karmaşıklıklarını daha profesyonel bir şekilde anlamalarını sağlar.

Latin Amerika çalışmalarında yüksek lisans derecesi elde etmek, araştırma ve eleştirel okuma becerileri, yorumlayıcı ve öngörü becerileri ve tarihsel güçlerin anlaşılması da dahil olmak üzere derece ile gelen bilgi yanında eşsiz bir analitik beceri seti edinme anlamına gelir; çeşitli kariyer.

Latin Amerika'daki çevrimiçi çevrimiçi çalışmalara devam etmek, doğru fakülte ile doğru okulu bulmak demektir. Maliyet tahmin etmek zor olabilir, çünkü her okulun dersi çok değişir. Öğrenciler daha fazla bilgi edinmek için istedikleri okula ulaşmalıdır.

Latin Amerika çalışmalarında dereceye sahip olan mezunlar bölgedeki sosyal güçler hakkında yüksek derecede bilgi sahibi oldukları için bölgede faaliyet gösteren şirketlerde pazarlama uzmanı olarak yüksek talep görmektedir. Ayrıca diplomat olarak görev yapmak için aranıyorlar. Buna rağmen, bu alandaki derece sahipleri için en popüler mesleklerden biri, özellikle iki dilli eğitim veya sosyal bilgiler alanında öğretmen. Latin Amerika çalışmaları mezunları, kurslarında Latin Amerika kültürü çalışmaları alanlarında, ilk ve ortaokul düzeyinde pozisyonlar öğretmek için popüler tercihlerdir.

Bu alandaki programları hem çevrimiçi hem de Kuzey ve Güney Amerika'daki çeşitli ülkelerdeki ve başka yerlerde bulmak kolaydır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.