Keystone logo

1 Yüksek Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Müşteri ilişkileri içinde Brezilya için 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • Müşteri ilişkileri
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Popular degree type

  Popular study format

  Yüksek Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Müşteri ilişkileri

  Müşteri İlişkileri, işletmelerin müşterileriyle iletişim kurmak ve olumlu bir ilişki sürdürmek için kullandığı stratejileri ifade eder. Müşteri ilişkilerinin amacı, şirket ile müşterileri arasında uzun vadeli ilişkiler kurmaktır.

  Müşteri İlişkileri derecesi size müşteri hizmetleri ve yönetim rollerinde başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri sağlayacaktır. Etkili müşteri ilişkileri geliştirmeyi ve müşteri iletişimini nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz. Ek olarak tüketici davranışı, pazarlama stratejileri, halkla ilişkiler, kasiyer operasyonları ve daha fazlası hakkında bilgi edineceksiniz.

  Müşteri İlişkileri diplomasıyla pazarlama müdürü veya müşteri hizmetleri temsilcisi gibi çeşitli kariyer yollarını takip edebilirsiniz. Ayrıca kendinizi, becerilerinizi başkalarına yardım ederek uygulamaya koyabileceğiniz devlet kurumları veya kar amacı gütmeyen kuruluşlar için çalışırken de bulabilirsiniz. Mezun olduktan sonra nerede çalışırsanız çalışın, Müşteri İlişkileri alanında diplomaya sahip olmak, müşteriyle yüz yüze olduğunuz herhangi bir rolde başarılı olmanız için gereken araçları size sağlayacaktır.

  Brezilya kısmen gelişmiş eğitim devam etmek istiyorum bu öğrenciler için finanse edilen bir yüksek öğrenim sunuyoruz. Onlar 18 ve 35 yaş arası olmalıdır. Bu yüksek eğitim sisteminin kendilerini 21. yüzyılın sorunları karşısında sağlamak pratik becerileri öğrenmek için öğrenciler sağlar.

  Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.