Keystone logo

9 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Arşiv Bilimi Müze Bilimi Müze Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Arşiv Bilimi
  • Müze Bilimi
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (9)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Arşiv Bilimi Müze Bilimi Müze Çalışmaları

Bir ana 'ın lisans öğrencileri üniversitede mümkün olduğunu yukarıda bir seviyeye belirli bir alanda eğitimlerini almaya olanak çalışmanın bir derstir. Başarılı kariyer inşa etmek için yüksek öğrenim takip ilgilenen öğrenciler genellikle ana 'ın lisans programlarına kayıt karar.

Müze Çalışmaları Master nedir? Kurs Bu unsurların ağır odaklanır çünkü çalışmanın Bu ders, tarih ve müze deneyimi hakkında tutkulu öğrencilere özellikle çekici. Her programı benzersiz olmasına rağmen, çoğu okul tarih, antropoloji ve sergi tasarımı dersleri gerektirir. Gol müzelerde çalışan kariyer zorlu öğrencileri hazırlamak için, yani organizasyon ve yönetim becerileri de vurguladı.

Müze çalışmalarında bir usta 'ın eğitimini tamamladıktan One önemli yararı bu eğitim sağlayan uzmanlık düzeyi. Öğrenciler de teori ve başarılı bir müze çalışan uygulamada hem de tecrübeli.Bu son derece uzmanlaşmış beceri seti iken, tecrübe çok diğer alanlarda ve görevler için geçerlidir.

her program biraz farklı bir ders vardır, çünkü Müzesi Çalışmaları Master alma maliyeti, değişir. Belirli bir programına kayıt yaptıran maliyeti için daha iyi bir fikir edinmek için, okul 'ın kabul bürosuna başvurun.

Müze çalışmalarında bir usta 'ın doğrudan müzeler mümkün kılan birçok meslek için oldukça rahat. Bu küratörler, müze müdürleri, kılavuzlar ve sergi tasarımcıları vardır. Çalışmanın kendi yolunu tamamladıktan sonra, mezunlar, çalışan çorap ve müzeleri korumak başlamak için hazır bulunmaktadır. Bu programlardan taze ve iddialı mezunları personel noktalar doldurmak için müze müdürlerini uyanık sürekli vardır.

Müze çalışmaları alanında ilgilenen öğrenciler uygulamak için teşvik edilir.Bizim veritabanı Müze Çalışmaları programlarında Master sunan birçok okulları içerir ve aday listenizi daraltmak yardımcı olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.