Keystone logo

39 Yüksek Lisans programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Öğretmenlik Müzik Eğitimi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Eğitim ve Pedagoji
  • Öğretmenlik
  • Müzik Eğitimi
Çalışma alanları
  • Eğitim ve Pedagoji (39)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Öğretmenlik Müzik Eğitimi

Yüksek lisans programı, nitelikli adaylara ileri eğitim fırsatları sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu lisansüstü programlar, kayıt için ilgili lisans eğitimlerine veya mesleki tecrübeye ihtiyaç duyar.

Müzik Eğitimi Yüksek Lisesi Nedir? Müzik eğitimi, müzikal anlatımla ilgili bilginin iletilmesi olarak görülebilir. Bu, okullar gibi çağdaş akademik ortamlarda veya internet temelli akran öğrenimi gibi gelişmekte olan eğitim platformlarında gerçekleştirilebilir. Bu genel çalışma kategorisinde çeşitli seçenekler mevcuttur, en tanınmış bölümler, eğitim üzerine odaklanılarak Müzik Yüksek Lisansı ve Müzikte Yüksek Lisans'tır. Programların çoğunda ortak dersler pedagoji, müzik eğitimi ilkeleri, müzik okur yazarlığı ve araştırma içerir.

Bu türden bir programdaki araştırmacılar, kişisel ve müzikal uygulamalarını sürdürmek için ellerinde bulundururlar, ayrıca ifade ve teknik kapasitelerini geliştirirler. Ayrıca, akranları ve eğitmenleri de dahil olmak üzere sanatı ilerletmek için artan bir işbirlikçi ağı bulabilir. Genellikle edindiği öğretim becerileri, arkadaşlarınızla ve öğrencilerinizle müzik paylaşmaya yardımcı olabilir.

Her programın derslerini tek tek kontrol etmek önemlidir. Fiyatlar, okulun bulunduğu ulus ve öğrencilerin erişimi olan laboratuvarlar gibi çeşitli faktörlere dayanabilir.

Müzik Eğitimi Yüksek Lisans mezunu yeni mezunlar bir müzik öğretim merkezinin ofisinde istihdam bulabilirler. Bu idari pozisyonlar, toplulukların sosyal yardım, program planlama ve tesis yönetimi gibi görevleri içerebilir. Ders, müzik öğretmenleri için giriş seviyesinde başka bir konumdadır. Bu, kurulmuş bir okul veya serbest çalışan olarak reklam yoluyla yapılabilir. Mesleki deneyimine veya önemli kişisel başarılarına sahip olan mezunlar, müzik teorisi, performans veya okulda, kolejlerde veya üniversitelerde eğitim konularında pozisyonlar bulabilirler.

Birinin, müzik eğitimi dereceleri için çevrimiçi ve geleneksel sınıf formatlarında pek çok seçenek bulması muhtemeldir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.