Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 69 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Müzik Performansı 2023

69 Yüksek Lisans programlar içinde Müzik Performansı 2023

overview

Müzik Performansında Yüksek Lisans öğrencileri, müzik teorisi ve tekniği öğretmekle birlikte öğrencilere koro ve orkestra ayarlarında yeteneklerini uygulama fırsatı vererek müzik endüstrisinde çeşitli kariyer yapmaya hazırlanır.

&nbsp

Müzik Performansında Usta Nedir? Müzik Performansında Yüksek Lisans, öğrencilere müzik teorisi, solo repertuar ve performans, pedagoji, diksiyon ve izlenen bireysel çalışma alanıyla ilgili müzik eğitimi öğreten bir programdır. Öğrenciler obua, ses, viyolonsel, klarnet, Fransız boynuzu, fagot, tuba, trompet, viyola, arp, obua, çift bas, organ, piyano ve daha pek çok performans majöründen birini seçebilirler. Öğrenciler, müzik alanında çok çeşitli kariyer seçenekleri doğrultusunda çalışabilirler.

&nbsp

Müzik performansında yüksek lisans programını tamamlayan öğrenciler, müzik endüstrisinde mesleki kariyerlerini yetkin şekilde sürdürmelerine olanak tanıyan uygun becerilerin öğrenilmesinden fayda sağlıyor. Programı başarıyla tamamlayan öğrenciler, müzik endüstrisinde başarılı olmak için ihtiyaç duydukları beceriler ve güvence ile donatılmış olacaklardır.

&nbsp

Müzik Performans Yüksek Lisansının maliyeti, bireysel kuruma ve bulunduğu ülkeye göre belirgin bir şekilde değişir. Öğrenciler, tam gün veya yarı zamanlı öğrenci olup olmamasına bağlı olarak, programı iki ila beş yıl içinde tamamlamayı umabilir.

&nbsp

Müzik Performansı Yüksek Lisans öğrencileri, eğitim, müzik performansı, kişisel ses telsizciliği, beste, sanat yönetimi, ses üretimi, işbirlikçi piyanist, akustisyen, eşlikçi, telif hakkı danışmanı, söz yazarı ve iletken de dahil olmak üzere birçok farklı alanda kariyer fırsatları aramaya olanak tanır. Müzik endüstrisinde kariyer yapmak isteyen öğrenciler, müzik performansında yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra daha fazla başarıya sahip olacaklar.

&nbsp

Müzik Performansında Yüksek Lisans, çeşitli müzikle ilgili kariyer için birçok fırsat yaratabilir. Müzik Performansı Yüksek Lisans programına devam etmek istiyorsanız, aşağıdaki programda arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

read_more

filters

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sahne Sanatları
  • Müzikoloji
  • Müzik Performansı
fields_of_study
  • Sahne Sanatları (69)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format