Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Sahne Sanatları
 • Müzikoloji
 • Müzik Yönetimi
Çalışma alanları
 • Sahne Sanatları (12)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

12 Yüksek Lisans programlar içinde Müzik Yönetimi 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Müzik Yönetimi

  Yüksek lisans derecesi genellikle profesyonel bir kariyer gelişimine veya bir doktora programına kaydolma fırsatı veren bir öğrenciyi bir ila üç yıllık bir programdır. Bu lisansüstü lisans, genellikle ilgili bir alanda izliyor.

  Müzik İşlerinde Master Nedir? Müzik endüstrisinde mükemmel olmak için gerekli bilgi ve deneyime odaklanır. Bu program süresince, bir öğrenci pazarlama, finans ve liderlik gibi ticari uygulamaları ve ilkeleri nasıl uygulayacağını öğrenir. Müzisyenler için yayıncılık, lisanslama, tanıtım, gelir ve finansman ve telif hakları, müzik endüstrisinde başarı için gereken kritik faktörlerdir. Bir lisansüstü ayrıca, çevrimiçi ve fiziksel pazarlama kampanyaları yürütmeyi ve maksimum müzisyen maruziyeti için fan deneyimleri oluşturmayı öğrenebilir.

  Bir şahıs, çeşitli sebeplerden ötürü müzik iş diploması programına kaydolmayı seçebilir. Kurs, birçok alanda hayati önem taşıyan muhasebe, pazarlama ve bilgi teknolojisi gibi becerileri öğretir ve endüstri içinde yukarı doğru hareketliliğin yolunu açar.

  Birçok kurum, müzik işinde ileri derecede eğitim imkânı sunmaktadır ve her birinin bu programa özgü yönleri vardır. Ücretler, öğrenim ücretleri ve kayıt ücretleri değişkendir ve bu maliyeti hesaplamakta zorlanır. Seçeneklerin dikkatle araştırılmasıyla, bir öğrenci bir programın eğitimsel ve finansal gereklilikleri karşıladığından emin olabilir.

  Küresel eğlence şirketleri, çeşitli profesyonel ortamlarda pozisyon doldurmak için nitelikli bireyler aramaktalar. Sponsorluk koordinatörleri, dijital pazarlamacılar, satış temsilcileri, halkla ilişkiler ve müzik ve yetenek geliştirme uzmanları şu anda mevcut olan açılımlardan yalnızca birkaçı. Fırsatlar arasında televizyon, radyo ve çevrimiçi medyada işler bulunur ve birçoğu promosyonlar ve konserler için seyahat etmeyi gerektirebilir.

  Müzik iş programları uluslararası geçerlidir. Pek çok öğrenme kurumu, zamanlama ve konumda esneklik isteyenler için kolaylaştırmak için çevrimiçi seçenekler sunar. Müzik endüstrisinde başarılı bir kariyere doğru ilk adımı atmak için aşağıdaki programa bakın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.