Keystone logo

7 Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Finans Mali Hukuk 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • Mali Hukuk
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (7)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Finans Mali Hukuk

Bir yüksek lisans öğrencileri seçtikleri konu belirli alanlarda daha derinlemesine araştırmaya şansı sunuyor. Bir yüksek lisans programına katılan öğrenciler genellikle kendi alanında uzman profesyoneller ile etkileşim için fırsatlar var. Diğerleri akılda uzmanları ile geliştirilen ise bazı programlar doğrudan lisans programının dışında öğrencilere içindir.

&nbsp

Mali Hukuk alanında yüksek lisans nedir? Eğer bir finansal profesyonel olarak veya zaten istihdam ve becerilerini ilerletmek istiyorsanız eğer bir kariyer düşünüyorsanız, bu program iyi bir maç olabilir. Çalışmanın Konuları finans hukuku, özel hukuk, uluslararası ticaret, kurumsal finansman, kurumsal yönetişim ve yapılandırılmış finansman içerebilir. Diğer konular doküman analizi ve yorumlanması, finansal teori ve davranışsal finans içerebilir. Sınıflar perakende veya yatırım ayarlarında uluslararası düzeyde bankacılık, bankacılık ve merkez kapsayabilir.

&nbsp

Bu programın öğrenciler uzman eğitmenler ve zaten sektöründe kurulmuş olan yetenekli profesyoneller ile çalışmak için şans da dahil olmak üzere birçok avantaj, tadını çıkarın. Diğer faydaları en işverenler tarafından aranan becerilerinin geliştirilmesi bulunmaktadır. Bu beceriler bu alanda gerekli belge analizi ve yorumlanması, yasal ve düzenleyici literatür ile aşinalık ve yazma tekniklerini içerir.

&nbsp

Öğrenim ve ücret çizelgelerini almak için ayrı ayrı okullara başvurmalısınız programa katılan ilgilenen bireyler. Bu maliyetler, bazı eğitim kurumları, uluslararası sınırlar arasında bulunan, özellikle de bir okuldan diğerine değişebilir.

&nbsp

Mezunlar iyi, finans sektöründe işler için derinlemesine bilgi ve iyi bilenmiş becerileri gerekli olduğu özellikle hazırlanır.programlar yatırım bankacılığı, kurumsal finansman, ticaret ve yatırım şirketleri, ve uluslararası iş üst düzey işlerini tutmak için mezunları hazırlar bir çok özel odak neden olabilir.

&nbsp

Finans sektöründe daha fazla başarı için hazırlamak veya program listesinde seçeneklerini araştırma yapabilirsiniz uzmanlık alanı bilemek isteyen bireyler. Özel ilgi programları bulduktan sonra, kurşun formu doldurun. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.