Keystone logo

168 Yüksek Lisans programlar içinde Tasarım Çalışmaları Medya Tasarımı 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Tasarım Çalışmaları
  • Medya Tasarımı
Çalışma alanları
  • Tasarım Çalışmaları (168)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Tasarım Çalışmaları Medya Tasarımı

Medya tasarımı, sorunları çözmek ve fikirleri iletmek için görsel öğelerin kullanılmasıyla ilgilidir. Geleneksel televizyon reklamlarından etkileşimli web sitelerine ve sanal gerçeklik deneyimlerine kadar; sınır gökyüzüdür!

Medya Tasarımı derecesi sırasında, pratik beceriler, teorik bilgi ve endüstri içgörüleri de dahil olmak üzere medya tasarımının çeşitli yönleri hakkında kapsamlı bir anlayış kazanacaksınız. Müfredat belirli programa bağlı olarak değişebilir, ancak öğrenciler grafik tasarım, web tasarımı, hareketli grafikler, video prodüksiyonu, pazarlama, proje yönetimi ve daha fazlası hakkında bilgi edinmeyi bekleyebilirler.

Medya Tasarımı mezunu olarak kendinizi reklam kampanyaları üzerinde çalışırken, dijital ürünler için kullanıcı deneyimleri tasarlarken, hatta sürükleyici video oyunları oluştururken bulabilirsiniz. Uzmanlığınız ayrıca sanat yönetmeni, yaratıcı yönetmen veya sosyal medya yöneticisi gibi liderlik rollerine de yol açabilir.

Dijital ortam sürekli olarak geliştikçe, mezunlar sürekli genişleyen olasılıklarla dolu bir dünyayı sabırsızlıkla bekleyebilirler. Medya Tasarımı derecenizi bugün bulun ve bu gelişen sektörde izinizi bırakın.

Öğrenciler lisans derecesi aldıktan sonra yüksek lisans programına katılarak derece alabilirler. Yüksek lisans derecesi almak için genelde 12 ile 18 ders gördükten sonra kapsamlı bir sınava girmeniz yada tez hazırlamanız gerekmektedir.