Keystone logo

55 Yüksek Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Makine Mühendisliği Mekatronik 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Mühendislik Çalışmaları
  • Makine Mühendisliği
  • Mekatronik
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (55)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Makine Mühendisliği Mekatronik

Bir ana 'ın derecesi özel bir alanda ileri çalışmaların sonucudur. Bir lisans bilim diploması olan öğrenciler genellikle mühendisliği ile ilgili alanlarda yüksek lisans 'ın diploması alabilirler. Usta 'ın lisans programları genellikle kazanmak için 3-4 yıl sürer. Tipik olarak, bir ana 'ın derecesi bir bileşeni genellikle araştırma projelerine dayalı çalışmanın son yılında bir tez vardır.

Prospektif bir ileri mühendislik derecesi merak edebilir düşünüyor bilim alanında lisans derecesi ile öğrenci "Mekatronik Master nedir? " Modern teknoloji robotik montaj dokunmatik tablet ve telefonları, hassas işlevleri yürütmek için sensör teknolojisine dayanır makinalar. Mekatronik, alıcı işleme ve duyusal verilerin iletilmesi bilimidir.

Mekatronik Bir Usta robotik, mikroelektronik, ya da sensör teknolojisi ile ilgili bir sektörde kariyer için bir öğrenci hazırlar.derecesi, otomotiv, havacılık, mikroelektronik, ya da otomasyon özellikleri gibi sektörlerde ileri teknoloji alanlarında heyecan verici fırsatlar başarılı öğrenciyi açabilirsiniz.

Mekatronik Master maliyeti grandly programın bulunduğu ülkeyi içeren faktörlere ve maliyetlerine bağlı olarak ve bireysel öğrenciye özgü ihtiyaçları değişir. giderleri harç ve ücretler yanı sıra yaşam diğer maliyetleri içerir.

Mekatronik Master ile Kariyer olanakları yaratılması ve robotik tasarım fırsatları, yanı sıra sensörleri ve mikroelektronik gelişmiş uygulamaları içerir. Otomotiv endüstrisi sorunlarını çözme ve araçların her türlü üretim ve operasyon kullanılacak teknoloji yaratma mekatronik mühendisleri temeline dayanmaktadır.mekatronik bilimi sorunları çözmek ve geleceğin cihazları oluşturmak için düşünceli, yetenekli, yüksek eğitimli bireyler dayanır, ve birçok program ilgi belirli bir alana takip için çeşitli özel parçaları sunuyoruz.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde birçok üniversite mekatronik bir program sunuyoruz. Bu Mekatronik Master için uygun bir programı bulmak için nasıl hakkında daha fazla bilgi edinmek için basittir. Sadece aşağıya program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.