Keystone logo

12 Yüksek Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Meslek Hukuku 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Profesyonel Çalışmalar
 • Meslek Hukuku
Çalışma alanları
 • Profesyonel Çalışmalar (12)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Meslek Hukuku

  Profesyonel bir master derecesini elde edilmesi bireylerin farklı türleri için yararlı kanıtlayabilirim. Lisans okulun bu taze dışarı için iş piyasasına girmeden önce eğitim bir sonraki adım-taş olabilir. Ayrıca, iş piyasasında zaten olanlar için kendi kariyerlerinde bir sonraki adıma onları almak için bir mancınık olarak hizmet verebilir.

  Hukuk Profesyonel Master hukuk kökenli olanların ilerlemesi üzerine Spurs bir derecesidir. Bu program hukuk bireylerin mevcut bilgi üzerine inşa ve anahtar hukuk kavramları ve uygulamaları anlayışlarını genişletir. Odak bireylerin alanına bağlı olarak onlara bir bilgi daha derinlik vermek ve onları bu seçilen konsantrasyona içinde excel izin amaçlanmıştır. Bu derecesini tamamladıktan sonra öğrenciler hukuk alanındaki kariyer çeşitli sürdürmeye hazırız.

  Derecesi odaklı olmasına rağmen hala farklı alanlarda ve disiplinlerde kariyer için hazırlar. hukuk kuralları ve emirleri çeşitli sektörlerde düzenlemeleri birçok oluşturmak için kullanılır olmuştur, ve gibi hukuk çalışmalar çeşitli alanlarda ve pozisyonlarda uygulayabilirsiniz.

  Hukuk Profesyonel Master maliyeti set kimse yok. kurumun konumu, ortalama katılım maliyeti ve online ya da kampüste tüm çalışma olmadığını programın maliyeti katkıda bulunur.

  Bu derece ile olası kariyer seçenekleri için hiçbir sınır neredeyse yoktur. Bunu takip Birçok kişi avukat çeşit olarak çok onun içinde kalmak ve uygulama, hukuk alanında zaten. Bireyler de muhtemelen bu tür sözleşmelerin veya müzakereler gibi bazı iş yönleri, odaklanarak farklı işletmeler için danışman ya da danışman olarak hizmet seçeneği var.

  Hukuk Profesyonel Yüksek Lisans takip okul seçenekleri vardır.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.