Keystone logo

9 Yüksek Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Mesleki Beşeri Bilimler 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Profesyonel Çalışmalar
 • Mesleki Beşeri Bilimler
Çalışma alanları
 • Profesyonel Çalışmalar (9)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Mesleki Beşeri Bilimler

  Profesyonel Usta belirli bir alanda eğitim ve iş deneyimi birleştiren bir çalışma yoludur. Onlar mezun zaman, öğrenciler alanı içinde derinlemesine çalışma kendi alanında bir anlayış yanı sıra mesleki becerilerini kazandırmak.

  Beşeri Profesyonel Usta nedir? Bu derece formları bir dizi çekmek ama genellikle kültür ve toplum çalışmaya odaklanır yapabilirsiniz. Her program gereksinimleri ve müfredat farklı bir dizi ile, benzersizdir. Diğerleri öğrencilerin kendi müfredat oluşturma ve alanları bir dizi keşfetmek önemli bir rol oynamasına izin Bazı okullar, adil reçete programları sunuyoruz. Kurs uygulamalı sosyoloji dersleri, siyaset, iletişim ve gazetecilik, ekonomi ve dil sanatları içerebilir. Öğrenciler genellikle kendi derecesini uzmanlaşmak için bu alanların bir ya da iki seçmelisiniz.

  Bu derece bir anahtar avantajı konu muazzam aralığıdır.beşeri insan kültürü ve sosyal bilimler birçok farklı bileşenlerini kapsayacak. Çalışmanın bu muazzam alanı içinde, öğrencilerin en çok onları ilgilendiren belirli faset odaklanmak için seçebilirsiniz.

  Bu programların maliyeti okuldan okula değişir. Belirli bir programın ders ile ilgili daha ayrıntılı bilgi öğrenmek istiyorsanız, kayıt bürosuna doğrudan okulla irtibata.

  Beşeri Bilimler Profesyonel Usta oldukça açık uçlu kariyer açısından olduğu. Bu programların müfredatı birçok biçimler alabilir, çünkü lisans öğrencileri tarih, din, sosyoloji ve siyaset çalışmanın da dahil olmak üzere farklı alanlarda bir dizi odaklanmak için izin verebilirsiniz. Ek okul ile mezunlar akademisyen, politikacı ve avukat olarak çalışmalarını bulabilirsiniz. Onlar da gazeteci olarak işgücü girmek veya kar amacı gütmeyen iş becerilerini kullanabilirler.Sonunda, Beşeri programında Profesyonel Lisans birçok farklı ödüllendirme ve teşvik edici mesleki yönde öğrencileri yol açabilir.

  Eğer mevcut Beşeri programlarında birçok profesyonel Lisans hakkında daha fazla öğrenme ve uygulama işlemine başlamadan ilgilenen varsa, ilk adım ihtiyaçlarınızı karşılamak ve profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır okulu bulgudur. Programlar Bizim aranabilir bir veri tabanı bu konuda çok yardımcı olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.