Keystone logo

6 Yüksek Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Mesleki Yaşam Bilimleri 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Profesyonel Çalışmalar
 • Mesleki Yaşam Bilimleri
Çalışma alanları
 • Profesyonel Çalışmalar (6)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Mesleki Yaşam Bilimleri

  Profesyonel Usta öğrencilerin aynı anda öğrenmek ve belirli bir alanda doğrudan çalışma deneyimi geliştirmelerine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır bir derecesidir. Çift müfredat sonucunda, mezunlar genellikle mezun olduktan sonra işgücü girmek için iyi hazırlanmış.

  Biyoloji ve Yaşam Bilimleri Profesyonel Usta nedir? Çalışmanın bu özel yol mikroorganizmalar, bitkiler ve hayvanlar da dahil olmak üzere yaşamın çalışmada, merkezleri. Çünkü bu alanda kapsadığı konuların geniş yayılması, birçok master programları dar öğrenciler 'gibi ilaç gibi belirli bir çalışma alanına odaklanmak. Bu alan içerisinde, programlar öğrenme için farklı değerli kaynakların bir dizi öğrenciler erişim izni. Örneğin, öğrenciler biyoloji alanında öğretim sunan, farklı ilaç firmaları, tıbbi araştırma kurumları ve üniversiteler bir kombinasyonu ile eşleştirebilirsiniz.

  Biyoloji ve yaşam bilimleri ile ilgilenen öğrenciler için çalışmanın bu yolun en önemli faydası bacak kadar istihdam deneyimi açısından sağlamasıdır. Araştırma ve laboratuvar çalışmalarının birkaç yıl eller, teknik anlayış büyük bir tutarı edebilirsiniz. Bu deneyim da alanında başarılı bir kariyer için güçlü bir zemin hazırlamaya edebilirsiniz.

  Biyoloji ve Yaşam Bilimleri Her Profesyonel Usta farklı maliyetleri içerecektir. en iyi yolu 'ın öğrenim ve kayıt ücretleri çağrı ve kabul ofis sormak verilen okul hakkında bilgi edinmek için.

  Biyoloji ve Yaşam Bilimleri Profesyonel Usta, özellikle biyologlar olarak çalışmaya talip mezunları için, kariyer bir dizi çevirebilir. lisans öğrencileri bitki biyoloji epidemiyolojisi, birkaç farklı belirli alanlarda alanın bilgilerini uzmanlaşmak için izin verebilirsiniz. Bir öğrencinin 'ın odak bağlı olarak, o, bir laboratuvar teknisyeni veya araştırmacı olmayı seçebilirsiniz.Bazı alanlar henüz yüksek öğrenim gerektirebilir, ve bu alanlarda araştırma pozisyonları takip etmek isteyen öğrenciler sık ​​sık iş arayan önce daha fazla eğitimlerini tamamlamak için tercih.

  Sonunda, Biyoloji ve Yaşam Bilimleri Profesyonel Master oldukça avantajlı bir kariyer hareket olabilir. Bulmak ve sizin için ideal bir program uygulama sürecine başlamak için, okulların bizim aranabilir listesini kullanın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.