Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Mühendislik Çalışmaları
 • İnşaat Mühendisliği
 • Mimari Mühendislik
Çalışma alanları
 • Mühendislik Çalışmaları (25)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

25 Yüksek Lisans programlar içinde Mimari Mühendislik 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Mimari Mühendislik

  Bir master derecesi kazanmak olanlar çok kendi alanında inatçı uzman oldukları için özveri için kabul edilmektedir. Bir master programı genelde tamamlanması yaklaşık iki yıl sürer, ve başvuranların genellikle uygulamadan önce bir lisans programını tamamlamak için gereken

  Mimari Mühendisliği Master nedir? Bu lisans programı, hem sivil ve mimari mühendisliği ile ilgili ileri düzey konuları kapsar. Zorunlu dersler genellikle bina tasarımı, çevre analizi, ekonomi ve istatistik analizini içerir. Öğrenciler ayrıca kendi uzun vadeli kariyer hedefleri bağlı uzmanlık alanı seçebilirsiniz. malzeme ve yapılar, inşaat yönetimi ve bina sistemleri ile ilgili Uzmanlık en kurumlarda sunulmaktadır.

  kariyerlerinde excel ve teori ve uygulama hem de ileri eğitim kazanmak isteyen Mühendisler ve mimarlar Mimari Mühendisliği programında Master yararlanabilir.Mezunlar genellikle saygın firmalar veya devlet kurumları daha yüksek ücretli pozisyonları alarak kendi çabaları için ödüllendirilir.

  Bu yüksek lisans programını tamamlamak için maliyet üniversiteler arasında değişir. Her üniversite için kabul bölüm potansiyel öğrenim değişiklikleri ve gerekli ek ücretlere ilişkin cari maliyet bilgileri ve içgörü sağlayabilir.

  Mimari Mühendisliği Master tamamladıktan sonra, mezunlar genellikle sivil ya da mimari binalar inşa büyük firmalar için mühendisler, enerji santralleri, su arıtma tesisleri ve diğer ticari ve belediye yapıları olarak çalışan bulurlar. alanda önceden deneyime sahip mezunlar kendi tasarım ve inşaat firması başlatmak için kendi derecesini kaldıraç olabilir. Diğerleri, proje yönetimi ve yöneticiliğine içine saflarına yukarı taşımak ya da bir hükümet tarafından işletilen kentsel planlama ve altyapı takımında halka hizmet edebilir.

  Bazı kurumlar master derecesi doğru saymak online kurslar sunabilir. Çalışan profesyoneller genellikle online kurslar esneklik ve daha rahat bir öğrenme ortamı zamanlama sunuyoruz bulabilirsiniz. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.