Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 24 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Moda İşletmeciliği 2023

24 Yüksek Lisans programlar içinde Moda İşletmeciliği 2023

genel bakış

Bir yüksek lisans derecesi, programa giren öğrencilerin iş olanaklarını genişletebilir. Belirli kariyer yollarını veya doktora çalışmalarını sürdürmek isteyenler bir yüksek lisans derecesine sahip olabilir.

Moda İşletmelerinde Usta Nedir? Bu derece programı ile marka yönetimi ve tasarım yeniliği ile birlikte lüks ve moda iş hakkında bilgi edinin. Bazı dersler özellikle gazetecilik, medya, yönetim ve / veya teknolojiye odaklanır. Program katılımcıları sunulan programlar arasında kendi özel yollarını seçebilir ve daha sonra kurslarını düzenleyebilirler. Endüstrinin markalaşma ve medyadan teknolojiye ve kaliteli ürünlere kadar tüm yönleri hakkında bilgi edinin. Genellikle, kurs üç sene veya dörde bir yıl içinde tamamlanabilir.

Programlar, öğrencileri moda endüstrisindeki konular ve gelişmeler hakkında güncel kalmaları için teşvik eder. Etkili iletişim becerileri ve eleştirel düşünme, ödevlerin ötesini ve öğrencilerin hayatlarının tüm yönlerine uzanabilir. Bu beceriler, bilim adamlarının kendi alanlarında ve kişisel yaşamlarında güncel kalmalarına izin verir.

Programın tam maliyetini öğrenmek için, hangi programın ve üniversitenin kişisel bütçeniz için en uygun olduğunu ayırt etmek için mevcut seçenekleri araştırın. Burslar, hibeler ve diğer mali yardım biçimleri hakkında bilgi için okullarla iletişim kurun.

Moda İşinde Bir Usta, kapıları moda endüstrisindeki yeni fırsatlara açabilir. Öğrenciler moda gazeteciliği, lüks ve moda marka yönetimi, medya işi, lüks perakende, reklam ve daha birçok alanda kariyer yollarını izlediler. Ayrıca, dünya pazarları arasında giderek artan küresel topluluk ve etkileşim ile birçok şirket markasını inşa etmek ve pazar paylarını arttırmak için yeni iş fırsatları sunmak üzere yeniden yapılandırılmıştır. Moda endüstrisinin sürekli değişen yapısıyla, bu becerileri kullanarak benzersiz bir iş pozisyonu fırsatları artmaktadır.

Bir lisansı çevrimiçi olarak takip edin ya da dünya çapında bu programları sunan birkaç üniversiteden birine fiziksel olarak katılabilirsiniz. Süreci başlatmak için aşağıdaki programınızı arayınız ve talep formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurunuz.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Moda
 • Moda İşletmeciliği
Çalışma alanları
 • Moda (24)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı