Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 16 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Modern Diller 2023/2024

16 Yüksek Lisans programlar içinde Modern Diller 2023/2024

genel bakış

Yüksek lisans derecesi, seçtikleri alanda bilgilerini ilerletmek için ek dersler almayı seçen kişilere verilen derecedir. Program genellikle öğrencilerin eğitimine iki yıl daha hayatlarını ayırmalarını gerektirir.

Modern Dillerde Usta Nedir? Bu alandaki yüksek lisans öğrencileri genellikle öğrencileri siyasette ve yabancı diplomaside daha ileri araştırmalara hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, siyaset araştırmalarını, Afrika, Orta Doğu ve Asya'dan olanlar da dahil olmak üzere diğer dillerin derinlemesine incelenmesi ile birleştirmeye odaklanan kursları alabilirler. Çoğu diğer yüksek lisans programlarından farklı olarak, bu alandaki bir masterın tamamlanması dört yıl alır: iki yıl boyunca öğrencilerin dilleri titizlikle incelemesi ve iki yıl boyunca sosyal bilim metodolojisinde ileri eğitim almayı beklemesi.

Bu programı tamamlayan bireyler, çeşitli değerli becerilerle birlikte yürüyebilirler. Diğer dilleri iyi kavramakla kalmayıp, aynı zamanda siyaseti ve karmaşık konuları analiz etme ve yorumlama becerisini de derin bir anlayışa sahip olabilirler. Bu becerilerin her biri bir takım kariyer alanlarında iyi bir şekilde kullanılabilir.

Modern dilde yüksek lisans eğitiminin maliyeti, üniversite, eğitim modu (sınıf veya çevrimiçi) ve programın süresi dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan birçok faktöre bağlıdır. Aday öğrenciler başvurmadan önce araştırma yapmalıdır.

Bu programın mezunları birden fazla sektörde birçok heyecan verici konuma sahip olabilirler. Tercüman / çevirmen, diplomat, öğretmen, uluslararası yardım görevlisi, dedektif, pazarlama yöneticisi, gazeteci, lojistik ve dağıtım müdürü, patent muayene memuru ve yabancı dil öğretmeni bu dereceye sahip kişilerin beklemeyi düşündüğü bazı iş unvanlarında bulunmaktadır.

Öğrencilerin eğitimlerini sürdürdükleri yerlerde öğrencilerin birçok seçeneği var. Birçok kurum, çevrimiçi olarak birçok kişiye uygundur. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Dil Çalışmaları
  • Modern Diller
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (16)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı