Keystone logo

11 Yüksek Lisans programlar içinde Yaşam Bilimleri Moleküler Bilimler Moleküler Yaşam Bilimleri 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yaşam Bilimleri
  • Moleküler Bilimler
  • Moleküler Yaşam Bilimleri
Çalışma alanları
  • Yaşam Bilimleri (11)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Yaşam Bilimleri Moleküler Bilimler Moleküler Yaşam Bilimleri

Eğer ilaç, araştırma hastalığı, ve daha fazla insan sağlığını geliştirmek için çalışmak isteyen varsa, Moleküler Yaşam Bilimleri Master düşünün. Yaşam bilimleri bir alt kategorisi olarak, bu odak insanlığın geleceği için büyük bir fark yaratacak insan biyolojisi gelişmiş araştırma gerektirir.

Tam, Moleküler Yaşam Bilimleri alanında yüksek lisans nedir? Sen atomik düzeyde ve nasıl iyileşir ve bizim yaşam beklentisini genişletmek için tıp ile bu süreçleri işlemek için aşağı tüm yol bedensel süreçlerin en üst düzeyde ele alacağız. Sen yaşam için kimya gibi alanlarda bir uzmanlık seçebilirsiniz, moleküllerin ve malzemeler, hücre dinamikleri, klinik biyoloji, nörobilim / nörobiyoloji ve daha fiziksel kimya.

Bu bir fark yaratıyor çok ödüllendirici iş için bir fırsattır. Orada bir uzman haline moleküler yaşam bilimleri birçok farklı yönleri vardır, ve bunların hepsi çok önemlidir.Ayrıca, bilim adamları bu tür bugün için büyük bir talep var.

Moleküler Yaşam Bilimleri programlarında Master en prestijli bazılarıdır. maliyetleri yansıtan bu, ama onlar sadece tüm yüksek öğrenim fırsatları gibi, büyük ölçüde değişir. Bu önceden araştırma yapmak önemlidir.

Moleküler Yaşam Bilimleri Master alırsak, kariyer için birçok farklı seçenek olacaktır. Çoğu araştırma vardır, ama bu bir açıdan çeşitli bir çok şey var. Sen immünoloji, onkoloji, genetik, farmakoloji, ya da hücre biyolojisi odaklanmak ve enfeksiyon, bağışıklık, doku onarımı, metabolizma ve hücre büyümesi ve farklılaşması anlayışımızı ilerletmek yardımcı olabilir. Alternatif olarak, mezunları da ilaç sektöründe veya özel ticari sektörde yönetici olarak istihdam talep edebilirsiniz.

Moleküler yaşam bilimleri alanında bir çok heyecan verici ve ödüllendirici biridir.Bu alanda bir usta 'ın derecesi takip hakkında tutkulu Öğrenciler bizim veritabanı ile araştırma yapabilirsiniz kurum ve programlar için çeşitli seçenekler var. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.