Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 137 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Muhasebe ve Finans 2024

137 Yüksek Lisans programlar içinde Muhasebe ve Finans 2024

genel bakış

Eğer bir muhasebe ve finans kariyerinde başarılı olmanın planlıyorsanız muhasebe alanında lisans, iyi yolda göndermek rağmen, ek çalışma ve sertifika gerekebilir. Muhasebe ve Finans Bir Usta giderek daha rekabetçi bir kariyer alanında uluslararası pazarda rekabetçi yapabilirsiniz.

Muhasebe ve Finans Master nedir? Bu gelişmiş muhasebe ve uluslararası muhasebe dahil olmak üzere finansal yönetim çalışmaları, odaklanan bir genellikle rekabetçi bir programdır. Çalışmanın ders tamamlamak için 1-2 yıl sürebilir, ve çalışmaların kabul ve sürdürülmesi için gereksinimler genellikle oldukça sıkı. Bu çalışmanın popüler ve rekabetçi bir alan olduğundan, geçerli öğrencilerin ilgili alanda lisans derecesine sahip ve en üniversitelerde en az genel not ortalamasının korumak gerekir.

Muhasebe ve finans alanında yüksek lisans derecesini elde lisansüstü öğrencilerine birçok avantaj sunuyor.Bu tüm dünyada öğrencilerin daha pazarlanabilir hale getirir. Program genelde bir kamu muhasebeci (CPA) veya iç denetçi (CIA) gibi sertifika kazanmak için sertifikasyon sınavlarına öğrencileri hazırlamak için yardımcı olur.

Böyle bir master derecesi maliyet programının kurum ve uzunluğuna bağlı olarak değişir. Öğrenciler ayrıca dikkate çevrimiçi eğitim karşı kampüste yaşayan ek maliyetler almalıdır. Ek sertifikalar da ekstra maliyet olabilir. Maliyetleri dahil öğrenmek için iyice programı araştırın.

Muhasebe ve Finans Yüksek Lisans mezunları genellikle iş veya danışmanlık, hükümet ile kariyer bulabilirsiniz. Bu derece aynı zamanda muhasebe ve finans ile ilgili akademik araştırma yararlıdır. Muhasebeciler olmak için bu planlama için, bu derece hızlı büyüyen iş alanlarından biri pazarlanabilirlik artar, ve hatta bir CPA veya CIA gibi sertifika içerebilir.

Öğrenciler genellikle kampüste veya çevrimiçi çalışmalarını tamamlamak için seçebilirsiniz.Tutanaklar, genellikle uygulama ile birlikte gereklidir. Bazı kurumlar da kendi programları için görüşmeler gerektirebilir. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Muhasebe
  • Muhasebe ve Finans
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (137)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı