Keystone logo

26 Yüksek Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Çalışmaları Mutfak Sanatları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları
  • Mutfak Sanatları
Çalışma alanları
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları (26)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Çalışmaları Mutfak Sanatları

Lisans eğitiminin ardından, ana 'ın derece öğrenciler çalışmanın bir alanda kariyer hedefleri ve uzmanlık bilemek yardımcı olur. Bu programların mezunları kendi alanında kariyer başlamak veya henüz yüksek öğrenim aramaya devam etmeye karar verebilir.

Mutfak Sanatları alanında yüksek lisans nedir? Bu derece şefler ve diğer uzman gıda işçi olarak kariyer inşa etmek istiyoruz öğrenciler için tasarlanmıştır. Diğer doğada daha genel olarak ise bazı programlar belirli mutfakları özgüdür. Her iki durumda, kurs, genellikle pişirme yoğun halen önemli teorik unsurları dahil ederken. Örneğin, öğrenciler sık ​​sık teknikleri ve şarap eşleştirme tatmak, beslenme, temel kimya, gıda tasarım dersleri tamamlamak zorundadırlar.

Kenara mutfak sanatları değerli ve pazarlanabilir beceriler öğrenme avantajı gelen, çalışmanın bu yolu başka bir yararı vardır.Öğrenciler, taze ve sağlıklı malzemelerle değeri hakkında bilgi, ve böylece de kendileri ve aileleri için sağlıklı, gurme gıda oluşturmak için donatılmıştır.

Mutfak Sanatları programında her Master farklı maliyet olacaktır. Öğrenim yanı sıra kayıt ve tescil ücretleri, yere göre okuldan okula değişmektedir. Daha fazla bilgi için doğrudan bireysel okullar kurun.

Gıda ile ilgili meslekler bir dizi için onları ayarlar nedeniyle kaliteli gıda için bir tutku olan öğrenciler de, çalışmanın bu yolu ile servis edilir. Başka bir derecede daha belki de daha iyi, Mutfak Sanatları Master gurme şefler, fırıncılar ve restoran yöneticileri başarılı ve ödüllendirici kariyer için mezunları hazırlar. Bunlar ilerlemesi için oda büyük bir anlaşma ile kariyer talep ediyorlar, ve bu programların çoğu mezunları gıda endüstrisinde çok gitti.

Eğer Mutfak Sanatları programında Master kayıt yaptıran ilgilenen varsa, sizin için birçok seçenek dünyada vardır.Okul Bizim aranabilir bir veri tabanı en iyi gereksinimlerini karşılayan hangi program belirlemek için bir yardımcı kaynak olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.