Keystone logo

52 Yüksek Lisans programlar içinde Ulaşım ve Lojistik Ulaşım Nakliye Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Ulaşım ve Lojistik
  • Ulaşım
  • Nakliye Yönetimi
  • Nakliye Yönetimi
Çalışma alanları
  • Ulaşım ve Lojistik (52)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Ulaşım ve Lojistik Ulaşım Nakliye Yönetimi

Ulaştırma Yönetimi Master Kazanç test bakış açılarını keşfetmek ve karmaşık geçiş sistemleri hakkında yeni fikirler ticareti sevenler için ideal bir seçenektir. Taşımacılık yönetiminde bir derece elde öğrenciler, Bitirim tıkanıklığı hafifletmeye karayolu seyahat sistemlerini yönetmek için yeni yaklaşımlar planlamak, küresel ve yurt içi sistemlerde tedarik zinciri süreçleri hakkında bilgi için çalışabilir.

Ulaştırma Yönetimi Master nedir? Bu tür taşımacılık ve dağıtım ağları yönetmek gibi başarı için gerekli bilgi, öğrencileri bir yöntemdir. Bu tür ulaşım sistemleri tasarımı için gerekli belirleyicileri hakkında öğrencileri eğitmek için mühendislik, ekonomi, ve şehir planlama gibi farklı disiplinlerden gelen çalışmaları karıştırır. Program katılımcıları da güvenliğini geliştirmek ve ulaşım sistemlerinin güvenilirliğini ve etkinliğini arttırmak, istikrar öğreneceksiniz.

Ulaştırma Yönetimi ders Master almak için sayısız nedenleri vardır. Örneğin, program, planlama, lojistik, geliştirme, bakım ve ulaşım sistemlerinin onarım nezaret gibi beceriler, bir dizi öğretir. Öğrenciler bütçeleri ve harcamalar dahil, mali yönlerini yönetmek için bekleyebilirsiniz.

Program maliyetleri üniversite bağlı olarak değişir. Müfredat bir ve üç yıl arasında sürer. Bir öğrenciyseniz sunulan programın hedeflerine uygun olmasını sağlamak için iyice okulları araştırma için bu nedenle, esastır.

Programına katılmak bireyler gibi lojistik uzmanları, ulaşım planlamacıları ve transit işlemler yöneticileri sık sık artan rekabet kariyer için yüksek talep bulurlar. Öğrenciler güvenlik, verimlilik ve maliyet göz önüne alarak başka bir yöreden malzemeleri, bireyleri ve mallarının lojistik odaklanarak güçlü yönetim temellerini geliştirmek.

Program için çok sayıda uluslararası fırsatlar üniversitelerin çeşitli vardır. Çevrimiçi sınıflar, özellikle bir üniversiteye çok az erişimi olan uzak bölgelerde, dünyada yaşayan öğrenciler için olağanüstü bir seçenektir. Internet tabanlı seçenekler de esnek bir program gerektiren bireylere hitap. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.