Keystone logo

4 Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Navigasyon Teknolojisi 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Teknoloji Çalışmaları
 • Navigasyon Teknolojisi
Çalışma alanları
 • Teknoloji Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Navigasyon Teknolojisi

  Bir yüksek lisans Kazanılması lisans derecesi ile mezun olduktan sonra büyük bir sonraki adımdır. derecesi genellikle tamamlamak için bir yıldan üç yıla kadar sürer. Bir yüksek lisans edinme genellikle daha iyi ödeme maaşları ile üst düzey kariyer yol açar.

  Navigasyon Master nedir? Bu derece navigasyon ve ilişkili diğer bilimsel alanlarda kapsamlı bir eğitime odaklanır. Öğrenciler ayrıca mobil iletişim, radyo ve diğer şeyler arasında olmayan radyo-tabanlı konumlama teknolojileri çalışma olabilir. Tamamlandığında, bir öğrenci gibi deniz seyahati, hava yolculuğu ve havacılık telekomünikasyon gibi şeyler geniş bir bilgiye sahip olabilir.

  Navigasyon sizin Usta Kazanç birçok yönden size yardımcı olabilir. Sen navigasyon geniş bir bilgiye sahip olacaktır. Bu derecesine kısmen dayalı ilerlemek için fırsatlar başarılı ve doyurucu kariyer yol açabilir. Bu gelişmeler maaş artışları ve tatmin duygusuna yol açar.

  senin yüksek lisans maliyeti çok değişebilir. Senin derecesi elde maliyetini belirlemek bazı faktörler seçtiğiniz hangi kurum, sizin derecesi devam ediyor ülkeyiz ve zamanın miktarı sizin derecesini tamamlamak için gereken.

  Eğer Navigasyon içinde Yüksek Lisans kazandık zaman, kariyer için seçimler bir numarası olacak. Bir hava trafik kontrol kişi olarak çalışabilir ya da denizde bir kariyer seçebilirsiniz. İstihdam seçenekleri uçak üreticileri ile fırsatlar, havacılık telekomünikasyon şirketleri ve havayolu yanı sıra deniz devriye gemileri, yolcu gemileri veya araştırma gemileri yer alıyor. Bazı kariyer lisansüstü lacivert tekneleri veya içsu gemilerinde seyahat, veya arazi bakım ve danışmanlık grupları ile çalışmak için fırsat verin.

  Size derecesi elde yardımcı olabilir okulların çeşitli vardır.Genellikle, kurumlar kendi derecesine çalışırken denizde veya havada çalışmaya devam sağlayacak esnek çalışma sunuyoruz. Bu programlar sayesinde, derecesi genellikle iki yıl boyunca tamamlanabilir. Başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.