Keystone logo

9 Yüksek Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Denizcilik Mühendisliği Okyanus Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Mühendislik Çalışmaları
  • Denizcilik Mühendisliği
  • Okyanus Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (9)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Denizcilik Mühendisliği Okyanus Mühendisliği

Bir ana 'ın derecesi bir lisans derecesini tamamlamış öğrencilere açık çalışmaların ileri bir derstir. Çoğu usta 'ın lisans programları tamamlamak için üç yıl gerektiren ve genellikle pratik araştırma dersler ve ders çalışma bir arada bulunmaktadır. Bir ana 'ın tezi genellikle derecesini elde bir bileşeni olarak gereklidir.

Bazı öğrenciler "Okyanus Mühendisliği Master nedir? " Bazen deniz mühendisliği denilen derecesi, deniz gemileri ve yapıların tasarımı, yapımı ve işletimine ilişkin esas eğitim ve araştırma odaklanır, isteyin. Onlar deniz zanaat santraller ve diğer sistemlere ilgili olarak okyanus mühendisliği çalışma kapsamında konular, termal, mekanik, elektrik, otomasyon ve mühendislik yelpazeyi kapsamaktadır.

Okyanus Mühendisliği Bir Usta denizde su ve gemilerin üzerine inşa petrol ve araştırma tesisleri dahil denizcilik endüstrisi, fırsatlar için de hizmet edebilir bir derecesidir.Okyanus mühendisliği uzmanları genellikle denizcilik koşullarında enerji üretimi ve dağıtımı belirli bir dalgalar, akımlar ve düzensiz denizlere ilişkin konu alanı, yanı sıra ders çalışmaları ana. Nitelikli okyanus mühendisleri deniz ve okyanus gemi santral işletmelerinde yapılarda gerekmektedir.

Okyanus Mühendisliği Master maliyeti grandly böyle bir program bulunur ve daha nerede gibi birçok faktöre bağlı olarak değişir. Üç ya da dört yıl kapsayan çalışmaların tamamlanması için gerekli süre de dahil olmak üzere bir usta 'ın derece maliyetlerini, tahmin de dikkate birçok faktör vardır.

Okyanus mühendisliği master 'ın derece başarılı bir şekilde tamamlanması açık Kariyer fırsatları denizcilik sanayi alanlarında ve devlet daireleri ve nakliye ve deniz savunma nezaret ajansları birçok pozisyonları içerir.Deniz gemileri, ama aynı zamanda petrol platformları ve araştırma istasyonları gibi deniz yapıları değil, sadece iletişim, elektrik enerjisi üretimi ve dağıtımı, ve daha karmaşık sistemlerin bakım ve işletmesi için okyanus mühendisleri gerektirir.

Dünya çapında birçok üniversite Ocean Mühendisliği Master sunuyoruz. Program yükümlülükleri değişir. Kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi Aşağıdaki program için arama ve iletişim.