Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Orkestra Çalışmaları 2023

2 Yüksek Lisans programlar içinde Orkestra Çalışmaları 2023

overview

Yüksek lisans öğrencilerin daha üst düzey bir düzeyde daha uzmanlaşmış eğitim almaları için bir fırsattır. Bazı meslekler için bir gerekliliktir ve genellikle bir lisans programı sırasında edinilen bilgi ve becerilere dayanmaktadır.

Orkestra Araştırmaları Yüksek Lisansı'nın ne olduğunu öğrenmek isteyenler için müzisyenleri orkestra müzisyeni olarak eğiten üst düzey bir lisans programıdır. Çoğu program, genellikle müzikçaların spesifik enstrümanlarına uyarlanmış bir müzik repertuarının oluşturulmasına odaklanır. Orkestra çalışmaları, müzisyenlere yerel olarak bağlı orkestralar ve muhtemelen dönemin bir bölümü için bir orkestra ile birlikte gezi yapma fırsatı verir.

Orkestra çalışmalarında yüksek lisans tamamlayarak, öğrencilere sanatsal çalışmalar yapabilecek ve belirli bir enstrüman üzerinde farklı müzik stillerini yorumlayabilecek beceriler kazandırabilirler. Ayrıca, orkestra çalışmaları mezunları müzikal seçmelere ve röportajlara başarıyla hazırlayabilir.

Orkestra çalışmalarında Master 'ın programları tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak tamamlanabilir ve bir buçuk ila üç yıl arasında sürebilir. Program maliyetleri, programın sunulduğu yere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Master 'ın orkestra çalışmalarındaki öğrencileri için birincil kariyer sonucu, orkestradaki profesyonel bir müzisyendir. Bu, bir veya daha fazla mevsim için bir toplulukla birlikte prova yapmayı, gerçekleştirmeyi ve muhtemelen seyahat etmeyi gerektirir. Lisans programında uzmanlaşmış pistlerle başarılı mezunlar bir orkestra şefi olarak veya orkestra öğrencileri için eğitmen veya öğretmen olarak çalışabilirler. Birçok lisansüstü program, yerel topluluklarla ortaktır; böylece öğrencilerin lisanslarını tamamlarken iş deneyimi kazanma fırsatları olur.

Orkestra çalışmalarında yüksek lisans derecesi tüm dünyada mevcuttur. Bir programı seçtiğiniz yer, belirli bir kurulu profesyonel orkestraya olan ilginize bağlı olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

read_more

filters

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sahne Sanatları
  • Müzikoloji
  • Orkestra Çalışmaları
fields_of_study
  • Sahne Sanatları (2)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format