Keystone logo

159 Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Otomasyon 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Otomasyon
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (159)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Otomasyon

Mühendislik, elektronik ve haberleşme kökenli öğrenciler genellikle otomasyon alanında yüksek lisans derecesi takip ederek çalışmalarını ilerletmek karar. Bazı mühendislik öğrencileri doktora doğru lisans çalışmalardan sonraki adımı atmaya istiyorum. Diğer öğrenciler ayrıca otomasyon ve robot kendi özel kariyer çıkarlarını olacak dersleri ile mühendislik çalışmalarını odak bu lisans programı kullanabilirsiniz.

Otomasyon Master nedir? Bu yüksek lisans otomasyon mühendisliği alanında kariyer veya otomasyon ve robot çalışmaları doktora bir köprüdür. Robotik Mühendisleri yüksek talep ve alan genişletmek için bekleniyor. Robotik ve nasıl mekanizasyon gibi perakende, ulaşım, imalat, tıp ve havacılık gibi alanlarda süreçlere uygulanabilir araştırma bu programına girmek öğrenciler. Bu program geliştirme projeleri ve robotik inşa eğitim ağır odak içerir.

Robot teknolojileri daha özel bir odak ile mühendislik becerilerini keskinleştirme tarafından Otomasyon bir Master robotik ve mühendislik yarar ilgilenen lisans. Bu program mekanizasyon güveniyor sektörlerde gelişmiş pozisyonlar için yararlı derinlemesine otomasyon tasarımı ve geliştirme eğitimi sunmaktadır. Ayrıca otomatik makinelerde doktora çalışmaları için lisans diplomasına sahip mühendisler hazırlar.

yüksek lisans programının maliyeti kuruma bağlıdır. Program genellikle tamamlamak için bir ila üç yıl sürer. Bu ders takip ilgilenen öğrenciler iyice mali ve kurs süresi gereksinimlerini uygun bir programı bulmak için her kurum araştırma gerekir.

Robotik alanında mühendisler yüksek talep gibi, öğrencilerin kim otomasyon başarıyla tamamlayan kurs kariyer seçenekleri geniş bir yelpazede sahip olacaktır.Mezunlar fabrikalar, ulaşım sistemleri, büyük ölçekli inşaat projeleri, askeri projeler ve havacılık ve uzay programlarında otomasyon araştırma ve geliştirme pozisyonları girin veya yönetmek için seçebilirsiniz. Otomasyon mühendisleri tasarım ve diğer birçok devrimci uygulamalar arasında, insanları yardım tehlikeli durumlarda hayat kurtarıcı görevleri gerçekleştirmek, gemi inşa, trafiği kontrol ve insansız el sanatları sinek robotlar yönetmek.

İlgilenen öğrenciler kapsamlı veritabanı otomasyonu bir lisans derecesi çeşitli uluslararası programlar bulabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.