Keystone logo

36 Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Otomasyon Otomasyon/Otonom Sistemleri 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Otomasyon
  • Otomasyon/Otonom Sistemleri
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (36)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Teknoloji Çalışmaları Otomasyon Otomasyon/Otonom Sistemleri

Programlama ile mühendislik ve sistemlerin otomasyonu ile ilgilenen öğrenciler genellikle otomasyon / otonom sistemlerde master diploması seçin. Bu lisans programı otomatik sistem tasarımı ve yönetimi becerilerini uygulamak için mühendisler hazırlar.

Otomasyon / Özerk Sistemleri Master nedir? Otomasyon ve otonom sistemlerin bir master derecesi otomatik sistem tasarımı ve uygulaması üzerinde odaklanan bir alanda lisansüstü çalışmaları programın tamamlanması için verilir. kurs robotik ve bilgisayar programlama sayesinde akıllı sistemlerin oluşturulması üzerinde yoğunlaşmaktadır. Programda öğrenciler bilgisayar destekli tasarım ve mekanize süreçlerin gelişimine mühendislik ve bilgisayar programlama becerilerini öğrenirler. Kurs katılımcıları araştırma, planlama ve robotik veya bilgisayar entegre üretim kullanan özerk sistemlerini uygulamaya kapsamlı eğitim bekleyebilirsiniz.

Birçok akademik veya profesyonel kökenden gelen öğrenciler için bu lisans derecesini elde birçok faydaları vardır. derece robotik ve bilgisayar sistemleri ile ilgili lisans veya profesyonel mühendislik veya bilgi sistemleri bilgi genişletir ve otomatik sistemler tasarımı ve yönetimi alanında kariyer için katılımcılar hazırlar. Öğrenciler ilgi tutan ya da kariyer hedeflerine yarar otomasyon belirli bir alanda becerilerini keskinleştirmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Program maliyeti üniversite tarafından değişir. Her kurum maliyeti ve süresi için kendi program gereksinimleri vardır, ancak çoğu program tamamlamak için iki yıl yaklaşık alır. Aday öğrenciler, her kurumun kurallarına ve gereklerini araştırmalısınız.

Otomatik sistemler mühendisliği alanında mezunları örgütlerinin birçok türde yüksek talep vardır.Programı tamamlayan öğrenciler imalat otomasyon ve kalite kontrol, biyoteknoloji, mimarlık, endüstriyel tasarım, tıp, telekomünikasyon, ulaşım sistemleri, havacılık ve uzay teknolojileri, ve diğer birçok zorlu ortamlarda kariyer başlamak için donatılmıştır. Bu alanlarda Kariyer otomasyon yoluyla verimliliği verimli üretim, iletişim, hareket ve diğer yolları öğrencilerin tasarım ve en iyi yöntemleri ile kontrol sistemleri elde etmek için izin.

Bu yüksek lisans programı ile ilgilenen öğrenciler için birçok uluslararası seçenek vardır. Bizim geniş veritabanı gereksinimleri ve süresi hakkında daha fazla bilgi ile birlikte programı sunuyoruz kurumlara öğrencileri yönlendirebilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.