Keystone logo

6 Yüksek Lisans programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Eğitim Teknolojisi Oyunlaştırma 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Eğitim ve Pedagoji
  • Eğitim Teknolojisi
  • Oyunlaştırma
Çalışma alanları
  • Eğitim ve Pedagoji (6)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Eğitim ve Pedagoji Eğitim Teknolojisi Oyunlaştırma

Lisans derecesini tamamlayan öğrenciler, aynı kolejden veya farklı bir kurumdan yüksek lisans yaparak öğrenimlerini ilerletmeyi seçebilirler. Bir yüksek lisans, tercih edilen bir çalışma alanında uzmanlaşmak için fırsat sağlayabilir.

Gamification'da Usta Nedir? Bu alan, etkileşimli video oyunları tasarlamak ve oluşturmak, makine öğrenimini uygulamak ve yapay zekayı oyun, 3D oyun geliştirme ve mobil uygulamalarla ilgili olarak bütünleştirmeyi içerebilir. Birçok öğrenci, daha ilginç ve etkili bir kullanıcı deneyimi sağlamak için gamification kavramlarını ve teorilerini, çocuk ve yetişkin eğitimi veya davranış değişikliği de dahil olmak üzere diğer program türlerine nasıl uygulayacağınıza odaklanır.

Mezunlar, oyun tutkularını kariyer haline getirirken, sıklıkla çeşitli dillerde programlama öğrenirler. Ayrıca, karmaşık eğitim konseptlerini alabilir ve katılım ve katılımı güçlendirmek için bunları bir oyun ortamına yorumlayabilirler. Eleştirel düşünme ve problem çözme becerileri bu dereceyi takip ederken geliştirilebilir.

Yüksek lisans derecesi genellikle programın uzunluğuna, üniversitenin bulunduğu yere ve programın şahsen veya çevrimiçi teslim edilip edilmemesine bağlı olarak değişir. Mezun olmak için gerekli olan ders sayısı genel masrafı etkiliyor olabilir.

Mezunlar, ya bir stüdyo için ya da kendi şirketlerini bağımsız bir şekilde işleterek oyunculuk mühendisleri olarak ödüllendirici kariyer bulabilirler. Yazılım firmaları, mezunlarını, mevcut programlarına oyunlar geliştirmek veya oyun özellikleri eklemek için dijital tasarımcılar veya ana ürün yöneticileri olarak kiralayabilir. Eğitime ilgi duyanlar, eğitimi hem çocuklar hem de yetişkinler için bir oyun ortamına dönüştürmek için eğitim şirketleri ile herhangi bir boyutta bir öğrenim deneyimi danışmanı olarak çalışabilirler. Mezunlar, yüksek teknoloji firmalarında yapay zeka veya makine öğrenme bölümleri veya askeri organizasyonlar da dahil olmak üzere devlet kurumları için bölüm veya ürün yöneticisi olabilirler.

Tam zamanlı veya yarı zamanlı gelişmiş gamasyon çalışmaları, bu ödüllendirici alanda uzmanlaşmış üniversitelerde online veya yerinde kullanılabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.