Keystone logo

6 Yüksek Lisans programlar içinde Turizm ve Otelcilik Parklar ve Rekreasyon yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Turizm ve Otelcilik
  • Parklar ve Rekreasyon yönetimi
Çalışma alanları
  • Turizm ve Otelcilik (6)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Turizm ve Otelcilik Parklar ve Rekreasyon yönetimi

Bir yüksek lisans eğitiminizi ilerletmek ve kalabalığın arasından sıyrılmak için zorlu bir yoldur. Genellikle en sağlayan bir usta, bir profesyonel düzeyde uzmanlık anlıyorum kazanç tamamlamak için tam zamanlı çalışmanın iki yıl alıyor.

Yani, Parklar ve Rekreasyon Yönetimi Master nedir? Böyle şehirler, ilçeler, iller ve mahalle olarak yargı sık sık eğlence alanlarının sürekli bir gelişim ve bakım adanmış tüm kuruluşlar var. Bir yüksek lisans bu özel halkla ilişkiler, sağlık, park tasarımı, bütçeleme ve proje yönetimi dersleri sunarak toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için mezunları hazırlar.

Mezunlar iletişim, inşaat, satıcı değerlendirme ve etkinlik planlaması içerebilir sorumlulukları ele iyi hazırlanmış bulunmaktadır. Onların eğitim onları parklar çoğu toplumlarda kişiler toplamak ve spor, piknik ya da dinlenmek için bir yer keyfini güvenli, yeşil yerleri sağlayan, hangi hizmet bu amaçla odaklanmak yardımcı olur.diğer birçok ofis tabanlı işler ile durum böyle değil ki, dışarıda sık sık gidiyor demektir çünkü çoğu bu kariyer arıyorlar.

Lisansüstü eğitim oranları lisans bu farklılık, ve genel olarak bir yıl garantilidir. Adaylar onları bir tam veya yarı zamanlı öğrenci olarak kayıt isteyip istemediğinize karar yardımcı olması beklenen aylık giderleri hesaplamak için çalışmalısınız.

güçlü ve lisansüstü çıkarlarına bağlı olarak, bazı binayı ve toplum alanlarının bakımı, tasarım planı ve denetleyecek özel peyzaj mimarlığı firmalar için çalışmaya devam ediyor. Büyük şehirlerde, restorasyon, güçlendirme ya da yeniden canlandırılması projeler üzerinde çalışabilir. Kamu sektöründe, okul programları ve mevsimsel zamanlama sonra böyle kamu bahçeleri gibi programlar, yönetebilirsiniz. Bazı mezunlar bir gemide görev veya tüm departmanı ya da kuruluş denetleyecek liderlik rolleri taşınmak.

Nerede parklar ve rekreasyon yönetimi okumak istiyorsun?senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.