Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 4 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Pasifik Çalışmaları 2024

4 Yüksek Lisans programlar içinde Pasifik Çalışmaları 2024

genel bakış

Lisansüstü çalışmaların birinci seviyesi, yüksek lisans derecesi genellikle bir öğrencinin lisans derecesini kazanmasıyla elde edilebilir. Birçok yüksek lisans derecesi tamamlamak ve yaklaşık iki yıl sürecek 12 ila 18 üniversite kursu gerektirir. Dersleri tamamlayanlar doktora derecesine devam edebilirler.

Pasifik Araştırmaları Yüksek Lisesi Nedir? Bu yüksek lisans programı, öğrencilere bölgesel topraklama ve araştırma konusunda uzman olmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlar. Disiplinlerarası müfredat tipik olarak Asya ülkelerinin tarihi ve edebiyatı hakkında öğrencileri öğretir. Ayrıca kültür, ticaret ve siyaset hakkında bilgi edinebilirler. Bireyler, iş, beşeri bilimler ve sosyal bilimler gibi belirli bir alanda uzmanlaşmak isteyebilirler. Dil, uluslararası politika ve kalkınma yönetimi, öğrencilerin alabilecekleri derslerin bir örneğidir.

Asyalı ülkelerin tarihi, kültürü ve politikaları hakkında bilgi, Pasifik çalışmalarında yüksek lisans derecesi elde eden öğrenciler için genellikle tek bir sonuçtur. Çoğu, gelişmiş analitik yöntemleri kullanarak bağımsız araştırma yapmayı ve yeni keşfedilen bilgiyi yüksek kaliteli araştırma projelerine dönüştürmeyi öğrenir. Öğrenciler ayrıca aktif dinleme, yazılı ve sözlü iletişim içeren iletişim becerileri kazanabilir ve bu becerilerin hepsi daha iyi istihdam olanakları ve yüksek ücret sağlayabilir.

Pasifik çalışmalarında derece elde etmenin maliyeti genellikle öğrencinin programa ne kadar süreceğine ve herhangi bir hibe veya burs olup olmadığına bağlıdır. Üniversitenin veya üniversitenin yeri ve kredi saati başına önceden belirlenmiş maliyeti de faktörlerdir.

Pasifik çalışmaları derece, mezunlara birçok kariyer yolu için uygun oldukları konusunda yeterli beceri sağlayabilir. Belki de en popüler kolluk kuvvetleri, büyük şirketler veya hükümet için tercüman veya tercüman olarak çalışmaktır. Bireylerin seçebilecekleri diğer yollar arasında Asya pazarlarında finansal danışmanlık, yabancı danışmanlık veya yabancı yazışmalar yer alıyor. Bazı küçük şirketler ve yeni teşebbüsler ayrıca iş imkânı sağlayabilmelerine rağmen, hükümetler ve büyük şirketler genellikle Pasifik eğitim derecesine sahip insanlara en çok ihtiyaç duyarlar.

Öğrenciler çevrimiçi veya fiziksel bir yerde öğrenmeyi seçebilir. Çevrimiçi öğrenme daha esnek olmakla birlikte, fiziksel üniversiteler de birçok fayda sağlamaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sosyal Bilimler
  • Alan Çalışmaları
  • Pasifik Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı