Keystone logo

21 Yüksek Lisans programlar içinde Pastoral Bakımı 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Beşeri Bilimler
 • Teoloji
 • Pastoral Bakımı
Çalışma alanları
 • Beşeri Bilimler (21)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Pastoral Bakımı

  Bir öğrenci, tipik Arts veya alanında lisans programının bir lisans gelen dört yıllık eğitiminden sonra yüksek lisans derecesi peşinde. gelişmiş çalışmanın bu tür bireysel yüksek maaş genellikle sunacak ileri pozisyonları ile seçilen alanın içinde ek kariyer fırsatları olacaktır.

  Pastoral Bakımı Master nedir? Pastoral Bakımı A Master pastoral bakım, müdahaleler ve eğitimin niteliğine odaklanan derinlemesine çalışma ile öğrencilere sağlar. teolojik yansıması tam bir konsantrasyon ile, derece psikoloji ve teoloji entegrasyonu ile özel gruplarda öğrencilere bakanına becerileri verecektir. Bu da hizmet edebilir cemaat ve başkalarına onların etkinliğini artıracaktır. Aynı zamanda uygulama ve bakanlık teorisini içeren öğrenciler müfredat sunmaktadır.

  Derecesi bu tür elde Mezunlar kariyerlerinin tüm yönleriyle uygulamak için dini çalışmalar, etik ve pastoral danışmanlık birlikte kapsamlı bir çalışma elde yararlanacaktır. Bireyler de hastanelere kilise, farklı ortamlarda insanların geniş bir yelpazede ile çalışmak onların mevcut iletişim beceri seti artacaktır.

  Derecesi bu tip maliyetler üniversitenin seçimine bağlı olarak değişecektir. Finansman giderlerini belirleyecek faktörler konumu, çalışmanın seyrini ve derecesi süresini kapsar. Bu, tipik olarak tamamlamak için, bir ila üç yıl sürer.

  Pastoral bakım Master alan bir birey için kariyer fırsatları çeşitli sektörlerde bulunmaktadır. Pozisyonlar bir kilise cemaati bir papaz, bir hastanede bir papaz veya gençler için bir danışman, bir klinik çalışmanın yaşlı veya diğer alanlarda olduğu gibi çalışan bir bakanı içerebilir.işler psikoloji ve maneviyat entegrasyonu ile bakanlığın etrafında odaklanmıştır.

  pastoral bakım odaklı programlar dünyada birçok ülkede mevcuttur. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.