Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 4 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Perakende Yönetimi 2024

4 Yüksek Lisans programlar içinde Perakende Yönetimi 2024

genel bakış

Perakende yönetiminde çalışmak için, iş tecrübesi ve muhtemelen bir örgün eğitim bol gerekir. Perakende Yönetimi Master takip ederek, iş dünyasında başarılı olmak için gerekenlere öğrenebilirsiniz.

&nbsp

Perakende Yönetimi Master nedir? Konukseverlik dereceleri var lisansüstü öğrenciler için tasarlanan bu program çeşitli perakende mesleklerden herhangi çalışmaya hazırlar. Öğrenciler iş idaresi, görsel mağazacılık ve pazarlama becerileri kazandırmak. Onlar da olay, gıda, perakende veya hizmet yönetimi konsantrasyonları sürdürmeye izin verilir. Muhasebe ve ekonomi Sınıflar genellikle bir programın müfredata dahil edilmiştir.

&nbsp

Sen perakende yönetimi özgeçmiş master derecesini elde ederek öne yapabilirsiniz. Muhtemel işverenler öncelikle önceki iş deneyimine odaklanın rağmen, sizin resmi eğitim onları etkilemek ve konumunu güvence şansınızı artırabilir.Perakende işler için talep gelecekte büyümesi bekleniyor gibi, iş bulma zor bir süreç olmamalı.

&nbsp

Orada mevcut lisans programlarının bir dizi vardır, ve bunların çoğu tamamlamak için iki yıl sürer. Öğrenim okuldan okula değişmektedir. Araştırma veya kayıt maliyetini belirlemek için uygulamadan önce bir kurumunuza başvurun.

&nbsp

Perakende Yönetimi derecesi Bir Usta profesyonel fırsatlar bir dizi kapı açabilirsiniz. Birçok mezun sergileme yöneticileri, satın alma müdürleri, pazarlama müdürleri ve satın alma yöneticileri olarak iş bulmak. Ayrıca herhangi bir üst düzey yönetim pozisyonları için başvuruda nitelikli olabilir. Yüksek lisans derecesi ile, otelcilik sektörünün pek çok alanda, pazarlama, satış, satın alma ve ilgili özellikle olanlar çalışmaya hazırız.

&nbsp

Perakende yönetiminde programları sunan birçok uluslararası üniversite vardır.Kişi online programlarına kayıt için de yaygındır. Birçok okul öğrenci kayıt önce iş deneyimi en az iki yıl olması için gerekli olduğunu anlayın. Eğer derecesini elde etmek için hazır iseniz, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Yönetim çalışmaları
 • Perakende Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı