Keystone logo

19 Yüksek Lisans programlar içinde Enerji Bilimi Enerji Petrol ve Gaz 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Enerji Bilimi
  • Enerji
  • Petrol ve Gaz
Çalışma alanları
  • Enerji Bilimi (19)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Enerji Bilimi Enerji Petrol ve Gaz

Petrol, Gaz ve Enerji Master peşinde birçok kişi, küresel ekonomi ve son derece kazançlı sanayi için vazgeçilmez olan enerji piyasasını, keşfetmek için seçin. Bu derece piyasada güncel konulara genel bir bakış içeren değerli sanayi fikir sağlar.

Petrol, Gaz ve Enerji Master nedir? Bir ileri derecede petrol ve gaz sözleşme hukuku, finans ve yönetim muhasebesi, operasyon yönetimi, ve enerji ekonomisi gibi temel bilgi kazandırmak olacaktır ileri eğitim olduğunu. Öğrenciler ayrıca insan yönetimi ve organizasyonel gelişim gibi çevre yönetim stratejilerinin, temel yapı taşlarını öğreneceksiniz. Bireyler Dünya'nın sürdürülebilirlik gelecekte gerçek bir fark yaratacak kariyer doğru çalışabilir.

Petrol, Gaz ve Enerji ders Master almak için seçtiğiniz için sayısız nedenleri vardır.Program, pazarlama, araştırma yöntemleri, stratejik yönetim, karbon yönetimi ve girişimcilik, ve petrol, gaz ve enerji çağdaş sorunları gibi beceriler, bir dizi öğretir. Ayrıca, bu alanda bir usta hızla kurumsal merdiven yukarı taşımak için bireylerin sağlar.

Maliyet kuruma bağlı olarak değişecektir ve program bir ve üç yıl arasında sürebilir. Bu nedenle, bu teklif program hedeflerine uygun olduğundan emin olmak için iyice programı araştırma esastır.

Mezunlar, petrol ve gaz analisti, enerji ve sürdürülebilirlik yöneticisi, proje performans analisti ve proje koordinatörü olarak pozisyonların, bir dizi yüksek talep. Öğrenciler çevre ve iklim ile ilgili sorunları gidermek için gerekli becerileri geliştirmek.

Birçok uluslararası seçenekler üniversitelerin çeşitli program için kullanılabilir.Çevrimiçi dersler tesis az erişimi olan dünyanın uzak bölgelerde yaşayanlar için ideal bir seçimdir. Web tabanlı seçenekleri de esnek bir program gerektiren bireylere hitap. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.