Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Hukuk Çalışmaları
 • Ceza Muhakemesi
 • Polis Bilimi
Çalışma alanları
 • Hukuk Çalışmaları (6)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

6 Yüksek Lisans programlar içinde Polis Bilimi 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Polis Bilimi

  Lisans derecesini aldıktan sonra, öğrenciler yüksek lisansa doğru çalışmayı seçebilirler. Bu derece derecesi, akademisyenlere kendi alanlarında bir kariyer ararken onlara daha iyi bir beceri kazandırmaya yardımcı olur.

  Polis Biliminde Usta Nedir? Bu program, kolluk kuvvetleri alanında zaten deneyime sahip olan veya daha yüksek bir giriş pozisyonu hedefleyen kişiler için tasarlanmıştır. Klinik psikoloji ve sosyoloji üzerine kurulu sınıflar vasıtasıyla, öğrenciler görev çizgisinde ortaya çıkan sıklıkla stresli durumlarla daha iyi başa çıkmak için kendilerini hazırlayabilirler. Bu dersin içerdiği dersler, gelecekteki görevlilerin, dedektiflerin ve diğer kolluk kuvvetleri çalışanlarının işleri güvenli ve verimli bir şekilde yerine getirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

  Psikoloji ve sosyolojinin klinik bir anlayışına hakim olarak, öğrenciler daha iyi kişilerarası iletişim, daha kolay iletişim ve stresli durumların daha iyi ele alınması gibi avantajlardan faydalanmayı bekleyebilir. Bu beceriler sadece öğrencilerin kişisel yaşamlarını zenginleştirmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi iş performansı sağlar.

  Tipik olarak, bu çeşitlilikte bir yüksek lisans derecesi almak altı ay ile bir yıl arasında sürer, bu nedenle potansiyel öğrenciler fiyatla uğraşırken buna göre plan yapmalıdır. Kurs ücreti kuruma, ülkeye ve ülkeye göre değişir.

  Polis biliminde bu seviyede eğitim gören mezunlara, çok sayıda ileri düzey kolluk kariyeri açılabilir. Mezun olan bazı işler, icra memurunu seçebilir; ceza araştırmacı / özel dedektif; sınır devriyesi görevlisi; polis devriyesi memuru; mareşal, balık ve oyun müdürü; ve göçmenlik müfettişi. Bu işlerin her biri, derece dersleri boyunca öğrenilen kişilerarası ve değerlendirme becerilerini kullanmaktadır.

  Öğrenciler polis fen derslerine yerel olarak katılmayı seçebilirler, ancak aynı zamanda uluslararası veya çevrimiçi derslere katılma hakkına da sahiptirler. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.