Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 3 Yüksek Lisans Dereceleri içinde PPE 2024

3 Yüksek Lisans programlar içinde PPE 2024

genel bakış

Bir master derecesini elde fırsatlar dünyasına öğrencilerin ortaya çıkarır. onların programlar genellikle zaten mezun oldu ve lisans derecesini aldı olanlar için ayrılmıştır çünkü bu belirli derece bazen lisansüstü olarak adlandırılır.

Felsefe, Siyaset ve Ekonomi (KKE) alanında yüksek lisans nedir? Bu çok katmanlı lisans öğrencileri üç yukarıda belirtilen konularda kapsamlı bir bakış sunuyor. Böyle karşılaştırmalı hükümeti, arz ve talep, etik ve siyaset bilimi gibi konular enine boyuna tartışılacak. Programın genel amacı üç ayrı akademik alanlar etkileyen ve birbirinden uzaklaştığı nasıl öğrencilere göstermektir. tarih, sosyoloji ve edebiyat Ek dersler bazı programların mezuniyet için gerekli olabilir.

Bir master derecesi kazanmak olanlar mezuniyet sonrası çeşitli yararlar elde etmesi mümkündür.Birçok öğrenci, zaten istihdam olanlar, yüksek maaşlar ve kariyer gelişimi fırsatları artan sayıda erişmek.

Bir usta 's kazanma maliyet unsurlarının çok sayıda bağlıdır. Coğrafi konumu ve kurumsal oranları programı maliyetleri en derin etkisi vardır. Daha fazla bilgi için, öğrenciler doğrudan kendi seçtikleri programı başvurmalısınız.

Bu diplomasını aldıktan sonra, mezunların çoğunluğu akademik alanda çalışmayı tercih. Bunların büyük bir bölümü üniversite profesörleri veya öğretim olmayı seçebilir. Onlar da edebiyatı yayınlamak ve ilgili konularda bir yorum sağlamak için beklenebilir. Birçok profesör çeşitli konuları ve konuyu araştıran zamanlarının çoğunu adamak için tercih ediyor. Mezunların küçük bir kısmı yetkilileri önemli ekonomik kararlar yardımcı, devlet kurumları için çalışmayı tercih.

Eğer bu derecesini elde geldiğinde seçim eğitim seçenekleri geniş bir dizi olacak; Bazı tamamen çevrimiçi kendi derecesini kazanmak için tercih ediyor. seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Sosyal Bilimler
 • PPE
Çalışma alanları
 • Sosyal Bilimler (3)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  İlgili çalışma alanları