Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Ekonomi Çalışmaları
 • Muhasebe
 • Profesyonel Muhasebe
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (85)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

85 Yüksek Lisans programlar içinde Profesyonel Muhasebe 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Profesyonel Muhasebe

  Belli bir konuda bilginizi ilerletmek istiyorsanız, o zaman yüksek lisans öğrenmek akıllıca olabilir. Bu gelişmiş lisans programı, tamamlanması iki yıla yakın bir süre alır ve işyerinde gerekli olan becerileri kazanmanıza yardımcı olabilir. Katılmak isteyebileceğiniz programlarla birlikte dünyada birçok okul bulunmaktadır.

  &nbsp

  Mesleki Muhasebe alanında Master Nedir? Bu lisans derecesi ile mezun olan öğrenciler için genellikle bulunan gelişmiş bir lisans programıdır. Program sırasında öğrenciler, mezun olduktan sonra muhasebe meslek mensupları veya finansal profesyoneller olarak çalışabilecekleri ileri muhasebe ilkelerini öğrenirler. Çalışma boyunca öğrenciler ekonomi, ortak ticari uygulamalar ve finans hakkında da bilgi sahibi olurlar. Bazı üniversiteler öğrencilerin bu program için erken başvurmalarını önerir; çünkü noktalar genellikle hızlı bir şekilde doldurulur.

  &nbsp

  Profesyonel Muhasebe alanında yüksek lisans kazanmak için çeşitli avantajlar vardır. Elde ettiğiniz bilgi, sizi dünyadaki şirketler için çeşitli finansal roller üstünde çalışmaya hazırlayacaktır. Birçok ülkede, mezun olduktan sonra bir sertifikasyon veya bir EBM organizasyonuna üye olabilirsiniz. Güçlü analitik becerilere sahip birçok öğrenci, kurslarında başarılı olur ve mezun olduktan sonra büyük başarı elde eder.

  &nbsp

  Yüksek lisans almak için okula devam etme maliyeti değişir. Dünyanın dört bir yanında okullar var ve bunların hepsinde farklı ücretler var. Öğrenim ücreti hakkında daha somut bilgi almak isterseniz, katılmak istediğiniz okulun yönetim ofisine danışmak en iyisidir.

  &nbsp

  Mezun olduktan sonra öğrencilerin genellikle birden fazla kariyer seçeneği vardır. Mezunlar uluslar arası muhasebe firmaları için veya kiraalı muhasebeciler için çalışabilirler. Buna ek olarak, baş mali görevli, yönetim muhasebecisi, finans yöneticisi, işletme danışmanı, adli muhasebeci veya vergi uzmanı da dahil olmak üzere hak kazanabilecekleri birkaç başka iş vardır.

  &nbsp

  Bu dereceyi devam ettirmek istersen, doğru seçeneği bulmak için çevrimiçi görün. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.