Keystone logo

6 Yüksek Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Çalışmaları Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Restoran Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları
  • Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği
  • Restoran Yönetimi
Çalışma alanları
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları (6)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Çalışmaları Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Restoran Yönetimi

yüksek lisans yalnızca ilk bir lisans programına, genellikle lisans derecesini tamamladıktan sonra kazanılır. senin çalışmaya devam etmek seçme ileri pozisyonlara atlamak için gerekli bilgi ve becerileri ile size sunarak kariyer yararlanır.

Restoran Yönetimi Master nedir? restoran yönetimi alanında çalışmak seçen öğrenciler bir restoran ya da eatery çalıştırmak için gerekli her şeyi ile donatılmıştır. Dersler genellikle girişimcilik ve pazarlama, gıda hazırlık kavramlar, sanitasyon ve yönetsel hem de idari yetenekleri de dahil olmak üzere iş elemanları, odaklanmak. Öğrencilerin müşterileri ile etkileşim için kişilerarası iletişim becerileri öğrenmek için de çok yaygındır.

Öğrencilerin Restoran Yönetimi Master kazanç yarar birincil yolu kendi kariyerleri için uzman becerileri kazanarak gereğidir.Bir master Holding genellikle yüksek maaş eşittir, ve edinsel yönetim ve iletişim becerileri neredeyse herhangi bir pozisyonda uygulanır.

harç ve diğer ücretler maliyeti biraz değişir. giderleri belirleyen gibi özel okul, program çalışmanın uzunluğu, öğrenci durumu ve ülke olarak pek çok faktör, vardır. Kayıt işleminden önce, kapsamlı araştırma yapmak ve sizin için en iyi hangi program anlamaya akıllıca olacaktır.

Restoran Yönetimi Master ile ulaşmak mümkündür kariyer oldukça spesifik olmakla birlikte, sizin için birkaç seçenek hala vardır. Böyle restoran yöneticisi, catering yöneticisi, gıda ağırlama uzmanı veya pazarlama analisti olarak, varolan iş bir yönetim veya liderlik konumunu sürdürmeye en yaygın olanıdır. Diğerleri girişimci olmak ve kendi restoran açmak ve işletmek seçin. Danışma alanına girmek ve diğer sahipleri ya da operatörlere uzman tavsiyelerde de mümkündür.

Eğitimine devam etmek için, belirli ihtiyaçlarınızı karşılayan bir program bulabilirsiniz. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.