Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 53 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Robotik 2024

53 Yüksek Lisans programlar içinde Robotik 2024

genel bakış

Bir master belirli bir alanda çalışmanın tamamlanması için verilir gelişmiş bir derecesidir. Bir master derecesi genellikle kazanmak için bir iki yıl sürer, ve mezunları genellikle daha gelişmiş ve yüksek ücretli derece için hazırlanmıştır.

Robotik Master nedir? Bu program robotik farklı alanlarda çalışma için tasarlanmıştır. Bu bilgisayar mühendisliği, kontrol mühendisliği, matematik modelleme ve mekanik tasarım bulunmaktadır. Diğerleri öğrenciler tek belli bir alanda çalışmalarını yoğunlaştırdı sağlayacak Bazı programlar, komple bir sistem olarak robotik sistemlerde üzerinde durulacak. Çoğu program araştırma, profesyonel danışmanlarının gözetiminde yapılacaktır hangi bir yüksek lisans tezi ile sona erecek.

Robotik okuyan büyük yararlarından biri, kariyer fırsatları zenginlik kapılarını açıyor olmasıdır. Öğrenciler kazanç yoğun tasarım ve mühendislik yetenekleri ile onları hazırlayacak beceri ve hands-deneyim.

Master derecesini elde ilişkili maliyetler bir yerden diğerine değişir. Öğrenim ve ücretler okulun uluslararası konumu ve programın süresine göre değişiklik gösterebilir. Öğrenciler kadar mali yükümlülük söz konusu olduğunda ne öğrenmek için doğrudan okullara başvurmalısınız.

Robotik bir Master mezunları kariyer bilge seçim çok şey var. Toplum otomasyonu olan bağımlılığını artmaya devam ediyor ve robot büyük bir rol oynar. Robotik mühendisleri talep giderek vardır ve iş gibi uzay programları, ulaşım sistemleri, fabrikalar ve havacılık gibi alanlarda bulunabilir. Mezunlar bu tür araştırma, geliştirme, ya da yönetici pozisyonlarında gibi farklı departmanlarda çalışabilirler.

Robotik bir kariyer ilgi ise, şu anda farklı okullara karşılaştırarak başlayabilirsiniz.Bizim çevrimiçi veritabanı kullanarak, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Teknoloji Çalışmaları
  • Otomasyon
  • Robotik
Çalışma alanları
  • Teknoloji Çalışmaları (53)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı