Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 32 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Sürdürülebilir Tasarım 2023

32 Yüksek Lisans programlar içinde Sürdürülebilir Tasarım 2023

genel bakış

Bir yüksek lisans, kişinin iyi bir yaşam sağlayan anlamlı iş aramasında çok değerlidir. İleri derecede bir derece elde etmek özveri ve inisiyatif gösterir ve öğrenciyi başarının yolunda ilerletmeye yardımcı olabilir.

Sürdürülebilir Tasarımda Master Nedir? Sürdürülebilir tasarım kavramı, bir ürünün veya metodun uzun vadeli sürdürülebilirliğinin göz önüne alındığı mühendislik ve sanayinin yeni bir yöne çekilebileceği fikrinden kaynaklanmaktadır. Amaç, yaşam biçiminin ve ticari faaliyetlerin doğal kaynaklara ve çevreye olan etkisini azaltmaktır. Bu, doğal dünyanın daha iyi korunması için mevcut üretim yöntemlerine ve davranış modellerine nasıl yenilikler kazandıracağınızı öğrenerek elde edilir.

Sürdürülebilir tasarım derecesini yakalamak, öğrencilerin insan etkinliği ile çevresel etki arasındaki ilişkiyi daha net görmelerinde yardımcı olabilir. Bireyler yaratıcı tasarım becerilerini keskinleştirmeyi ve problem çözme becerilerini geliştirmeyi öğrenirler. Bu tür bilgi, profesyonel olduğu gibi gündelik faaliyetlerde de yardımcı olabilir.

Sürdürülebilir Tasarımı'nda Yüksek Lisans almanın maliyeti, yer ve program uzunluğu gibi faktörlere bağlı olarak okuldan okula değişebilir. Aday öğrenciler potansiyel okulların öğrenim ücretlerini kontrol etmelidir.

Bu, kariyer söz konusu olduğunda çok çeşitlilik gösteren bir alandır. Sürdürülebilir Tasarım Yüksek Lisansı, bir inşaat şirketi için bir peyzaj mimarı, bir kentsel mühendis veya çevre profesyonelleri olarak çalışmaya yol açabilir. Kamusal ve özel işletmeler, mal üretmek, bina ve altyapı tasarlamak ve modern bir yaşam tarzını sürdürmek için pratik yollar oluşturmak için sürdürülebilir tasarım kavramlarını kullanmaktadır.

Yerel ve uluslararası düzeyde Sürdürülebilir Tasarım Yüksek Lisansı sunan kurumlar için birçok seçenek bulunmaktadır. Bazı programlar kampüs içi öğrenmeyi gerektirirken bazıları çevrimiçi sınıflar sunmaktadır. Başlamak için aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
 • Sürdürülebilir Tasarım
Çalışma alanları
 • Sürdürülebilirlik Çalışmaları (32)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı