Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 76 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Sürdürülebilir Yönetim 2024

76 Yüksek Lisans programlar içinde Sürdürülebilir Yönetim 2024

genel bakış

Bir yüksek lisans programı sıklıkla bir lisans derecesinin tamamlanmasını takip eder ve öğrencilerin bir alanda daha odaklanmış uzmanlık kazanmalarına yardımcı olabilir. Bu programlar, öğrencilerin kariyer fırsatlarını genişletmesine yardımcı olabilir.

Sürdürülebilir Yönetimde Master Nedir? Bu program, öğrencilere yönetim yaklaşımları ve sürdürülebilir yöntemler konusunda dengeli bir anlayış sağlamayı amaçlamaktadır. Öğrenciler, işletmelerin faaliyet gösterdiği modern çevre bağlamı hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilirler. Öğrenciler, pazarlama, operasyonlar, strateji, uluslararası işletme, çevre yönetimi, ekonomi, finans ve muhasebe konularını kapsayan dersleri keşfedebilirler. Birçok program, öğrencilerin üretim yöntemleri, dış kaynak kullanımı, ulaşım ve uluslararası ilişkiler gibi belirli konular üzerine odaklanarak çıkarlarını daha da uzmanlaştırmalarına yardımcı olacak seçmeli dersler sunmaktadır.

Öğrenciler genellikle yöneticilik pozisyonlarını kazanmalarına yardımcı olabilecek daha gelişmiş liderlik becerileri ile programdan ayrılırlar. Buna ek olarak, öğrenciler işverenlere daha cazip hale getirebilecek çevresel konular ve sürdürülebilir sanayi yöntemleri konusunda daha uzmanlaşmış bir anlayış kazanabilir, iş potansiyellerini artırabilir ve potansiyel kazanabilir.

Program fiyat değişiklikleri kurum bazında. Öğrenciler, genel program maliyetlerini belirlemeye yardımcı olması için tamamlanma zamanlarını tahmin etmek isteyebilir. Pek çok programın tamamlanması iki ila üç yıl alır, ancak bu durum değişebilir.

Sürdürülebilir Yönetim alanında Master'ı tamamlayan öğrenciler, geniş çaplı organizasyonlarda çeşitli roller bulabilir. Öğrenciler, kurumsal sürdürülebilirlik faaliyetlerini denetleyen program, yardımcı ve üst düzey yöneticilik pozisyonları bulabilirler. Buna ek olarak, bazı öğrenciler kurumsal ve kamusal operasyonlar için sürdürülebilirlik analistleri veya danışmanları olarak çalışabilirler. Öğrenciler, uygun uygunluğun sağlanabileceği yerlerde bitki yöneticileri, operasyon uzmanları veya depo yöneticileri olarak pozisyonlar da bulabilirler. Bazı öğrenciler çevresel aktivist organizasyonlarda analist olarak fırsatları keşfedebilirler.

Sürdürülebilir Yönetim programlarında yüksek lisans, pek çok uluslararası organizasyonda bulunabilir ve çevrimiçi programlar, yerinde geleneksel kurumlara mükemmel bir alternatif oluşturmaktadır. Bazı araştırmalara başlamak için aşağıdaki programı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sürdürülebilirlik Çalışmaları
  • Sürdürülebilir Ekonomi Çalışmaları
  • Sürdürülebilir Yönetim
Çalışma alanları
  • Sürdürülebilirlik Çalışmaları (76)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı