Keystone logo

270 Yüksek Lisans programlar içinde Sanat Çalışmaları Sanat 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Sanat Çalışmaları
  • Sanat
Çalışma alanları
  • Sanat Çalışmaları (270)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sanat Çalışmaları Sanat

Yüksek lisans derecesi, belirli bir sektörde veya alanda sıkı bir dersi etkili bir şekilde tamamlayan kişilere verilen gelişmiş bir akademik derecedir. Birçok yüksek lisans programı, ilgili lisans programında edinilen bilgileri tamamlamak ve oluşturmak için yaklaşık iki tam yıl sürmektedir.

Sanat Araştırmaları Yüksek Lisansı nedir? Bu kapsamlı çalışma, sanat tarihi, kültürel eleştiri, beşeri bilimler, medya teorisi ve ilgili konuların bir çeşidini genişletmek isteyenler için hazırlanmıştır. Sanat Araştırmaları Yüksek Lisans programına katılanlar, çeşitli form ve ortamlarda sanat yapmayı pratik yapacak ve müze uygulamaları ve modern ve tarihi toplumdaki sanat yeriyle ilgili çeşitli etkinlikler üzerinde yer alacaklardır. Master of Arts Studies programındaki ek alanlarda genel olarak ortak müze uygulamaları, küratöryel çalışmalar ve eleştirel ve yaratıcı yazım ipuçları ve teknikleri gözden geçirilir.

Master of Arts Studies programlarında başarılı olan mezunlar, sanatla ilgili alanlarda geniş bir yelpazede çeşitli roller üstlenmek üzere donatılmıştır ve daha önce sanat eğitimi almayan akranlarına göre daha fazla işe alınıp daha fazla para emredebilirler.

Sanat Araştırmaları alanında yüksek lisans almanın maliyeti, aralarında programın uzunluğu, hangi coğrafi bölgeden alındığı ve programın ve okulun sunduğu prestijin bir dizi faktöre bağlı olarak değişir.

Sanat Etiği Programında yüksek lisans başarıyla tamamlayan öğrenciler, sanat bayileri, müze küratörleri ve küratoryal uzmanlar, fotoğrafçılar, grafik tasarımcıları, sanat öğretmenleri veya çeşitli dijital ve multimedya pozisyonlarında çalışıyorlar.

Eğer bir Sanat Araştırmaları Yüksek Lisansı, ses çıkarırsa, Masterstudies'in geniş kapsamlı program dizinine erişin ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanını bulmak için başlangıç ​​formunu kullanın. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.