Keystone logo

11 Yüksek Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Sanat ve Tasarım 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Profesyonel Çalışmalar
 • Sanat ve Tasarım
Çalışma alanları
 • Profesyonel Çalışmalar (11)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Sanat ve Tasarım

  Profesyonel Çalışmalar (MPS) Hakimi bu alanda daha özel odaklama amacıyla disiplinlerarası bir alanda pratik bilgi, deneyim ve analiz birleştirmek için tasarlanmış bir post-lisans derecesidir.

  Sanat ve Tasarım Profesyonel Çalışmalar nelerdir? Bu konsantrasyon ile Profesyonel çalışmalar Hakimi, aydınlatma ve iç tasarım gibi uygulamalı alanlarda bilemek veya bilgisayar ve web oyun geliştirme münhasıran görünebilir. Kurs tasarımı ve konsepti, psikoloji, bilgisayar bilimi, uygulama ve sürdürülebilirlik, stratejik yönetim, ekonomi, proje yönetimi, marka ve pazarlama dersleri içerebilir. Derece Bu tip görselleştirme tamamlanması için, gerçek projelerde aktif liderlik rolleri için mezun hazırlamak istiyor.

  Profesyonel çalışmalar programa büyük faydalarından biri bir öğrencinin çalışma kendi alanında lider ile karşılaşır temas miktarıdır. Örneğin, Oyun Geliştirme programı Master öğrenciler projeleri sırasında profesyonel geliştiriciler birlikte çalışmak ve endüstri liderleri kendi tasarımlarını göstermek için şans olabilir. Öğrenciler sınıf dışında ve kariyerlerinde doğru hareket ilişkileri beslemek olabilir.

  Bir derece maliyeti üniversiteden üniversiteye değişebilir. Harç ve kayıt programları ile ilgili detayları öğrenmek için seçtiğiniz okula başvurun.

  Sanat ve Tasarım Profesyonel Çalışmalar Hakimi mezun birçok kariyer seçenekleri sunabilir. Belirli çalışma sağlık sektörü için iç tasarım bir pozisyona yol açabilir.Hem özel sektörde profesyoneller için ve sürdürülebilir planlama ve geliştirme için toplumda bir ihtiyaç vardır. Aydınlatma tasarımı tiyatroya şirket merkezinden mimarisinin tüm alanlarında uygulamalar vardır. Oyun endüstrisi pazarına kendi yarattıkları getirmek için eğitim ve deneyime sahip yenilikçiler istiyor. Tasarım ve geliştirme becerileri, diğer alanlar arasında, elektrik mühendisliği yüksek istihdam vardır.

  Sanat ve tasarım profesyonel kariyerinde bir sonraki adımı atmaya nasıl göstereceğim programlar için kapsamlı bir veritabanı keşfedin. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.