Keystone logo

5 Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Teoloji Semavi Dinler Araştırmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Beşeri Bilimler
  • Teoloji
  • Semavi Dinler Araştırmaları
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (5)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Beşeri Bilimler Teoloji Semavi Dinler Araştırmaları

Genellikle etkili bir lisans diploması olan öğrenciler, belirli bir disiplin ile ilgili yoğun kurs iki veya üç yıl yaklaşık bitirenlere olanlara verilen gelişmiş bir akademik başarı bir yüksek lisans, ulaşılması yönünde çalışmaya karar.

Sadece İbrahimi Çalışmaları Master nedir? Çalışmanın Bu ders yakın inceleme ve Hıristiyanlık, Yahudilik ve İslam'ın çalışma yanı sıra dinin temel ilkelerini, kültürel konuları ve tanrıbilimler içerir. Vurgu genellikle yabancı diller, kültürler İbrahimî topluluklar içinde, dini inanç ve uygulamaları ve bunların nasıl dinlerin takipçileri çevrelerindeki topluluklara ve kuruluşlara katkıda gibi alanlarda verilmektedir.

Genellikle, master derecesi elde edenlere sadece lisans İbrahimi çalışmalar derecesine sahip alanda daha fazla para kazanmak için edebiliyoruz.Bunlar genellikle de derece olmayanlar, ya da daha az bir akademik dereceye sahip olanlar daha istihdam vardır.

Güçlü varyasyon İbrahimi çalışmalarda Master elde maliyeti açısından sonraki bir program ve ülkeden vardır. Aday öğrenciler öğrenim masrafları için başvurmayı düşünen her okulun kayıt kabul ofisi ile danışmanızı öneririz.

İbrahimi çalışmalar programları mezunları alanlarda bir dizi iş bulmak. Birçok dini bağları olan hayırsever ya da kar amacı gütmeyen kuruluşlar içinde çalışmaya devam. Diğer tüm dünyada alanlarında misyonerlik çalışmaları yapmak. Diğerleri dini kurumun konuyu öğretmek Bazı mezunlar, böyle bir yüksek okul veya üniversite olarak İbrahimî çalışmalar ya da akademik bir ortamda ilgili konuyu öğretmek için seçin.

Birçok İbrahimi çalışmalar programları dünya çapında kaliteli okulları tarafından çevrimiçi sunulan ve veritabanı okulları ve ilgi programları ile bağlantı başlatmak için harika bir yoldur.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.