Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Ekonomi Çalışmaları
 • Ekonomi
 • Siyasi İktisat
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (19)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

19 Yüksek Lisans programlar içinde Siyasi İktisat 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Siyasi İktisat

  Toplu seçimler yapıldığı süreç karmaşık ve öngörülemeyen. Hükümetler, özel vatandaşlar ve şirketlerin eylemleri tahmin için gerekli olduğunda, Politik Ekonomi Master olanlar anahtar karar vericiler için değerli analiz ve yön verebilmek.

  &nbsp

  Politik Ekonomi Master nedir? Bu siyaset bilimi, ekonomi, tarih veya iş önceki lisans çalışması olanlar için uygun bir ileri derecede. Programlar bireylerin ve insanların koleksiyonları stratejik akıl odaklanmak. Öğrenciler iyice siyasi seçimler süreçleri, güdülerini ve sonuçlarını araştırmak. Çalışmanın konular hükümet düzenlemeleri, seçimleri, hukuk ve özel ilgi grupları bulunmaktadır. Öğrenciler ayrıca nasıl siyasi sonuçta rekabet etkileri toplumu öğretilir.

  &nbsp

  Ekonomi Politik bir Usta ayrıca öğrencilerin eleştirel düşünme ve iletişim becerilerini geliştirir.Onlar örtüşecek ekonomi ve siyaset biliminin temel teorileri öğretilir. Onlar birbirine iki ayrı disiplinleri ilgili ve anlamlı sonuçlar çıkarmak mümkün. Öğrenciler en güncel yazılım ve teknoloji ile beceri geliştirme ve veri setleri toplamak ve analiz etmek için kullanmak mümkün.

  &nbsp

  Bir yüksek lisans programı için toplam maliyeti kuruma bağlıdır. Öğrenciler ücretleri ve ders hakkında daha ayrıntılı bilgi için göz altında üniversitelerin kabul departmanları başvurmaları önerilir. Çoğu program tam zamanlı çalışmanın en az iki yıl gerektirir. Öğrenciler ayrıca hesap konut, ders materyalleri ve nakliye masrafları dikkate almalıdır.

  &nbsp

  Ekonomi Politik bir Master ile mezunları birçok devlet pozisyonlarında istihdam için nitelikli. Lobicilik firmaları da bu mezunların yeteneklerini değer ve birçok siyasi kampanyalar için danışman olarak iş bulmak.Ağır düzenlenen sektörlerde rekabet şirketlerin araştırmacı veya analistler gibi bazı işler. Işi danışmanlık, bağımsız çalışan kalmayı tercih edenler için bir seçenektir. Bu programlar da eğitim seviyesi yüksek sürdürmeye hazırlar. Birçok sonunda bir doktora programını tamamlamak ve akademisyenler iş bulmak için gitmek.

  &nbsp

  Bu programlardan birinde ilgilenen öğrenciler hemen kendi seçeneklerini araştırma başlamalıdır. Uluslararası öğrenciler ve çalışan profesyoneller için, birçok online üniversiteler zamanlama ve coğrafi sınırlamalar dahilinde kurs sunuyoruz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.