Keystone logo

393 Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Hizmet 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Sosyal Bilimler
 • Sosyal Hizmet
Çalışma alanları
 • Sosyal Bilimler (393)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Hizmet

  Sosyal görevliler insanların zihinsel ve duygusal sağlığı yönetmek kendi toplumları içinde temel sorumlulukları, geniş bir yelpazede sorumludur. Sosyal Çalışma programının yüksek lisans mezunları, danışmanlık uygulama istemci sistemleri çalıştırmak, bir toplumda liderlik, sosyal sistem içinde çalışmak ya da diğer şeylerin yanı sıra zihinsel ve duygusal sağlığı ile ilgili bilgi, yaymak için nitelikli. Sosyal Hizmet öğrencilerin çoğu yüksek lisans gibi Alkol ve Uyuşturucu, Çocuk Esirgeme, Evlat edinme, Yoksulluk, Toplumsal Değişme, İnsan Hakları, Toplum Geliştirme, Cinsel Taciz ya da Uluslararası Kalkınma gibi Sosyal Çalışma belli bir alanda, uzmanlaşmak seçin. Bu alanların bazı klinik ve klinik olmayan uygulamalar olabilir.

  Aşağıda belirtilen özellikli kurumların bazı bir yıllık hızlandırılmış veya yarı zamanlı çalışma modları sunuyor olsa da Sosyal Çalışma derecede bir tam zamanlı Usta, tamamlanması yaklaşık iki yıl sürer.Makao, Avustralya, İngiltere, İsrail, Avusturya, Litvanya, Singapur, ABD ve Almanya'da Okulları Sosyal disiplinin belirli alanlarda odaklanarak, yüksek akredite programları sunmaktadır.

  Eğer Sosyal Hizmet lisans programı Master başlamak için bir üniversite veya kolej uygulayabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, sadece aşağı kaydırın ve daha fazla bilgi için tıklayın. Sadece bir dakika içinde, doğrudan seçtiğiniz okullardan, size gönderilecektir bilgi talep edebilirsiniz!