Keystone logo

26 Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Profesyonel Çalışmalar
 • Sosyal Bilimler
Çalışma alanları
 • Profesyonel Çalışmalar (26)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

   Yüksek Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler

   Birçok giriş seviyesi işleri en az bir lisans gerektiren bugün, profesyonel bir yüksek lisans çok yararlı olacağı kanıtlayabilirim. Eğer lisans okul veya seçtiğiniz alanda ilerlemek isteyen dışında taze olsun, profesyonel bir yüksek lisans size gelişen iş piyasasında ihtiyaç sadece kenar verebilir.

   Bazıları, merak edebilir "Ne Sosyal Bilimler Profesyonel Master?" Bu yurt içinde veya uluslararası düzeyde, sosyal bilimler ve beşeri bilimler içinde mevcut kavramlar ve politikalar üzerindeki bireyler yetiştirmektedir ve iş dünyasında bu tür kavramları uygulamak için bireylerin hazırlayan bir lisans programı . Programın tamamlanmasının ardından, mezunlar sosyal konularda şirketin ilişkilerinde ilerleme çabalarında başarılı sosyal kavramları uygulamak edebiliyoruz.

   Böyle bir lisans programı öğrencileri ile sadece konsantrasyon ile ilgili kavramları öğrenmek, ama onlar da önemli iş bilgi ve deneyim kazanmak değil.Bu yönleri farklı kariyer yolları bir dizi takip etmek mezunları için fırsatlar açılıyor, birçok farklı senaryolarda uygulanabilir.

   derece maliyeti okuldan okula değişmektedir. Böyle okulun yere, özellikle kurumuna devam ortalama maliyet gibi ve tüm fiyat belirlemede bir rol oynar çevrimiçi kişi eğitim olsun veya olmasın farklı faktörler.

   Sosyal Bilimler Profesyonel Usta hükümet rolleri, kar amacı gütmeyen ve profesyonel işletmeler de dahil olmak üzere sosyal bilimler ile ilgili pozisyonlarda excel bireylerin hazırlar. Böyle eğitim ile bireyler de onlar müşteri ilişkileri ile yakından ilgilenmek gibi misafirperverlik veya iş gibi diğer alanlara şube karar verebilir. Bazı bireyler de yukarıda belirtilen şirketlerin çeşitli için bir danışman ya da yüklenici kendileri için işine gitmek ve olmayı tercih edebilir.

   Eğer derecesini seçtikten sonra sizin özel durumunuza için en iyi okulu seçmek önemlidir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.