Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Spor ve Egzersiz Çalışmaları
 • Spor Çalışmaları
Çalışma alanları
 • Spor ve Egzersiz Çalışmaları (45)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

45 Yüksek Lisans programlar içinde Spor Çalışmaları 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Spor Çalışmaları

  Bir yüksek lisans derecesi kazanmak için, çalışma alanınızı hakim ettiğinizi göstermeniz gerekir. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, yüksek lisans derecesi yalnızca lisansüstü eğitim seçeneklerinden biridir.

  Spor Araştırmaları Yüksek Lisesi Nedir? Öğrencileri kolej seviyesinde çalıştırmaya hazırlamak amacı ile egzersiz ve spor üzerine yapılan bir çalışmadır. Bu derece, spor yönetimi, yönetimi ve finansmanında güçlü bir temel oluşturmaya eğilimlidir. Atletizm ve spor bilimlerine uygulanan araştırma metotlarına ve tekniklerine katılabilir ve muhtemelen koçluk teorisi ve stratejileri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Spor eğitim ve yönetiminin güncel konularına ve hukuki özelliklerine aşina olabilirsiniz.

  Yönetimde rol oynayabilecek bir spor çalışmaları programında temsilci seçme ve motive etme gibi birçok liderlik becerisini öğrenebilirsiniz.Sporcuların bireysel ihtiyaçlarını anlamak, size hayatınızdaki başkalarının ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmenizi sağlayabilir.

  Öğrenim ücretleri ve ücretler üniversiteler arasında büyük farklılıklar göstermektedir. Yüksek lisans derecesi birçok şekil ve boyutta gelir. İlgi alanına giren bir program bulduğunuzda daha fazla bilgi için kabul bürosuyla iletişime geçin.

  Spor çalışmalarında yüksek lisans derecesi elde etmek, spor endüstrisindeki diğer bireylerden, sizi spor endüstrisindeki birçok alanda işten yönetim, halkla ilişkiler ve satışa kadar ileri düzeydeki çalışma düzeyinden dolayı ayırır. Hatta büyük bir spor takımının genel müdürü olmanız ya da çeşitli spor takımlarının koçluğuna çıkma şansınız olabilecek öğretimde kariyer yapmaya devam edebilirsiniz. Bu derecede spor idaresinde iş bulma kapıları da açılıyor.

  Faturaları ödenen bir işin varsa, bir lisansüstü eğitim almak imkânsız görünebilir.İnternet, dünyanın dört bir yanındaki üniversitelere, yüksek öğrenim hayatınıza uyarlamanıza izin veren çevrimiçi yüksek lisans programları sunmasına izin verdi. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.