Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 73 Yüksek Lisans Dereceleri içinde Spor Bilimi 2024

73 Yüksek Lisans programlar içinde Spor Bilimi 2024

genel bakış

Bir ana 'ın lisans seçtikleri kendi alanında büyük kazanç potansiyeli ve yukarı hareketlilik sahip mezunlar veren, genellikle birçok kariyer ilerlemesi doğal bir sonraki adımdır.

Spor Bilimleri alanında Yüksek Lisans nedir? Bu ileri derecede bireysel program odak bağlı çeşitli şeyleri anlamına gelebilir. Genel olarak, spor bilimleri derece spor ve biyoloji veya kanıta dayalı eğitim ile ilgili ileri bilimsel kavramlara odaklanır. Bu spor hekimliği, hareket bilimleri konusunda uzmanlaşmış derece ve yaralanma önleme ve hatta psikoloji programları koçluk içerebilir. Çalışmanın onların odak alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bireysel programları Danışmanlık fazla anlatacağım.

İnsan vücudunun bilimsel anlayışı bu roller kişilerle çalışan herkes için önemli spor bilim eğitim yapan spor, hem sporcular için ve antrenörler için bir kariyer için çeşitli uygulamalar vardır.Performans, güvenlik ve risk yönetimi değerlendirilmesi kanıta dayalı yollarını anlayarak, öğrenciler sporcular ulaşmak ve onların kariyerleri boyunca yüksek performansı korumaya yardımcı olmak için daha edebiliyoruz.

Spor bilimleri programları için masraflar oldukça değişkendir ve programın konumu hem de bağlıdır. Genellikle maddi ücretleri ve diğer ilgili maliyetler vardır beri Ayrıca, çünkü eller müfredat laboratuvar bilim miktarı değişebilir. Spor bilimleri programlarının ücretleri hakkında daha fazla bilgi için, bireysel okulları araştırma için en iyisidir.

Spor bilim Kariyer koçluğu ve eğitim başta vardır ve onlar bu kategorilere uyan herhangi bir rol içerebilir. Konuyla ileri derece elde edenlere tipik koçluk ve eğitim personelinin en üst düzeyde makyaj ve onların deneyim oluşturur gibi, profesyonel ve üniversite düzeylerinde büyük spor kuruluşları tarafından çok aranan-olabilir.Onlar da okul çağındaki atletik programlar ve spor eğitiminin diğer formları içinde örgütsel konumlarda yaygın olma eğilimindedir.

Spor bilimi büyüyen bir alandır ve çalışma için uluslararası fırsatlar üniversitelerin çeşitli mevcuttur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Spor
  • Spor Bilimi
Çalışma alanları
  • Spor (73)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı