Keystone logo

23 Yüksek Lisans programlar içinde Spor ve Egzersiz Çalışmaları Spor Yönetimi Spor İşletme Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Spor ve Egzersiz Çalışmaları
  • Spor Yönetimi
  • Spor İşletme Yönetimi
Çalışma alanları
  • Spor ve Egzersiz Çalışmaları (23)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Spor ve Egzersiz Çalışmaları Spor Yönetimi Spor İşletme Yönetimi

Yüksek lisans derecesi, seçtiği konunun daha derin lisans derecesine sahip bir mezun edinen iki yıllık bir yolculuktır. Bazı öğrenciler, dört yıllık bir derece tamamladıktan hemen sonra veya kariyerleri üzerinde çalışırken yıllar sonra bu dereceyi takip etmektedirler.

Merak ediyor olabilirsiniz, Spor İşletmeciliğinde Yüksek Lisans Nedir? Bu alan spor bilgisi ve işletme yönetiminin bir karışımıdır. Alabileceğiniz bazı dersler işletme yönetimi, grup görüşmeleri ve finans içerir. Ayrıca, derecenizin bir parçası olan seçilmiş sporu daha ayrıntılı olarak incelemeyi düşünebilirsiniz. Bir ön koşul olarak, giriş ticaret yönetimini okumak isteyebilirsiniz.

Bu programda öğreneceğiniz bazı beceriler arasında yönetim, ağ oluşturma ve iletişim bulunur. Bu becerilerin her biri spor işletmeciliğinde çalışmak için önemlidir, ancak gündelik hayatınızda da faydalıdır. Ağ iletişimi iletişim, size kişisel etkileşimler konusunda yardımcı olabilirken, yönetim sizin örgütlü kalmanıza ve görevleri devretmenize yardımcı olabilir.

Yüksek lisans derecesi ödemek için, seçtiğiniz okuldan yardım arayın. Birçok yer, lisansüstü öğrencilere maddi destek sağlar; çünkü gerekli eğitim düzeyi, iş bulma zorluğunu ortadan kaldırır.

Spor işletme yönetiminde yüksek lisans kazandıktan sonra iş aradığınızda, birçok seçeneğiniz var. İş tarafında, bir spor komiserinin ofisi veya sahibi komitesi içindeki konumları arayabilirsiniz. Spor tarafında, bir sporcu veya takımın savunucusu olarak sözleşme müzakerelerine gidebilirsiniz. Konunun geniş bir anlayışı da sizi bir öğretmen olarak nitelendirir.

Bu dereceyi sunan okullar birçok ülkede bulunmaktadır. Aramanızı daraltmanız gerekiyorsa, ne kadar seyahat etmek istediğinizi ve derslerin çevrimiçi olup olmadığını göz önünde bulundurun. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.