Keystone logo

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Yüksek Lisans
 • Spor ve Egzersiz Çalışmaları
 • Spor Koçluğu
Çalışma alanları
 • Spor ve Egzersiz Çalışmaları (45)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

45 Yüksek Lisans programlar içinde Spor Koçluğu 2024

  Yüksek Lisans programlar içinde Spor Koçluğu

  Bir yüksek lisans genellikle gelişmiş veya uzmanlaşmış bir mesleki pozisyon elde etmenin ilk adımıdır. Bu programlar, halihazırda bir lisans derecesine sahip olan öğrenciler için uzmanlık eğitimi vermektedir.

  Spor Koçluğunda Usta Nedir? Bu programlar sporculara rehberlik etme ve motive etme becerisinin dikkatli bir çalışma ve pratik deneyim yoluyla yetiştirilebileceği test edilmiş hipotezden hareket eder. Ortak kurslar genellikle psikoloji, spor teorisi ve yaralanmanın önlenmesi konularını kapsar. Bu programlar koçluk becerilerinin kazanılmasına odaklanırken, rekabetçi bir ortamda ekip liderliğini içeren pratik alıştırmalar da vardır. Ayrıca, başarılı koçlardan ve endüstri profesyonellerinden, teorisyenlerden ve eğitimcilerden gelen fikirler yanında öğrendiklerini de almayı umabiliriz. Araştırma ve profesyonel dergilerde yayınlanacak makalelerin geliştirilmesi çoğu zaman bu programların odak noktasıdır.

  Spor Koçluğu derecesinde bir Master edinirken rafine edilen koçluk becerileri, bireyleri ve grupları motive edebilme yeteneğini içerebilir. En master 'ın programlarını tamamlamak için gerekli örgütsel ve iletişim becerileri de genellikle çeşitli uygulamalarda faydalıdır.

  Koçluk dereceleri genellikle birinin geleceğine önemli bir yatırımdır. Başvurmadan önce her kurumdaki ilgili departmanla iletişime geçerek yatırımınızın ölçeğini bildiğinizden emin olun.

  Bu konularda yüksek lisansını tamamlayan çoğu birey, atletik bir antrenör olma niyetiyle bunu yapar. Bunlar, genellikle adayların yüksek seviyede fiziksel dayanıklılık ve enerji gerektiren liderlik konumlarıdır. Yeni mezunlar, derecelerine uygun bir alanda bir yardımcı teknik direktör veya uzman bir koç olarak istihdam sağlayabilirler. Bu kişiler genellikle sporculara veri temelli tavsiyelerde bulunur ve antrenörler ile iletişim kurar.

  Spor sevgisi başarılı bir akademik kariyer için temel olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.