Keystone logo

8 Yüksek Lisans programlar içinde Spor ve Egzersiz Çalışmaları Spor Çalışmaları Spor Eğitmenliği 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Yüksek Lisans
  • Spor ve Egzersiz Çalışmaları
  • Spor Çalışmaları
  • Spor Eğitmenliği
Çalışma alanları
  • Spor ve Egzersiz Çalışmaları (8)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Spor ve Egzersiz Çalışmaları Spor Çalışmaları Spor Eğitmenliği

Yüksek lisans derecesi, lisans öncesi bir lisans programının amacı, başvuru öncesi bir lisans programının tamamlanmasını gerektirir. Yüksek lisans sahibi olmak, bireyin belirli bir çalışma alanıyla ilgili gelişmiş bir bilgi göstermiş olduğu anlamına gelir.

Spor Öğretmenliği Nedir? Spor talimatı, spor koçluğu, spor yönetimi ve spor çalışmaları kategorilerine girer. Çoğu program sizi her düzeyde lider bireysel ve takım sporunun taleplerini karşılamaya hazırlar. Yüksek lisans düzeyinde, büyük olasılıkla eğitim ve liderlik teknikleri, spor becerileri, zihinsel ve fiziksel gelişme ve atletik değerlendirmede güncel teknolojik ilerlemeler konusunda ileri düzeyde bir anlayışa yöneleceksiniz.

Bir spor talimi programını tamamlayarak edinebileceğiniz paha biçilemez bir beceri, başkalarını kendi gelişimine nasıl motive edebileceğinizdir. Muhtemelen liderlik becerileri kazanabilir ve problem çözme becerisini de kazanabilirsiniz.Bu beceriler sizi spor endüstrisindeki ve dışındaki ileri mesleklere hazırlar.

Spor eğitimi ve koçluk dereceleri, tüm dünyadaki kolejlerde ve üniversitelerde sunulmaktadır. Hatta çevrimiçi bir yüksek lisans kazanabilirsiniz. Programın bulunduğu yere ve uzunluğuna bağlı olarak, maliyetler büyük ölçüde değişebilir. Öğrenim ücretleri ve ücretler hakkında daha kesin bilgi için seçtiğiniz okula başvurun.

Bir spor talimatı masterı kazanarak, çeşitli yaştaki çocuklar ile birlikte çalıştığınız eğitim kurumlarında spor koçluğuna girmeye hak kazanabilirsiniz veya spor yöneticisi gibi daha kapsamlı bir konumu tercih edebilirsiniz. Spor yöneticileri, spor organizasyonlarının sorunsuz çalışmasını sağlarlar. Ayrıca, egzersiz fizyologu olma seçeneği de vardır; burada, vücudunuzun egzersiz ve antremana nasıl tepki vereceğine odaklanacaksınız.

Daha yüksek seviyede bir derece kazanmak özveri ve disiplin gerektirir.Spor öğretiminde çevrimiçi yüksek lisans programları, bir aileyi yetiştirirken ya da bir hayat kazanıp eğitimine devam etmenizi sağlar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.